98 yaşındaki yoga hocası açıkladı! İşte Mutluluğun 3 anahtarı!

Enerjisi tükenmeyen ve her daim gülümseyen dünyanın en yaşlı yoga hocası Tao Porchon-Lynch, mutlu bir yaşamın anahtarını oluşturan 3 altın ilkeyi paylaşıyor.

Güncelleme:

Wendy Davis'in Women’s Entrepreneurship Day kurucusuna verdiği röportajda Tao Porchon-Lynch, her gününü "Bugün hayatımın en güzel günü olacak" diyerek başladığını ifade ediyor ve mutluluğun kolayca yakalanabileceğini vurguluyor.

Her günü neşeyle karşılayın

Tao Porchon-Lynch'i örnek almak isterseniz, sabah alarmınızı sinirle ertelemek yerine, kendinize harika bir gün olacağını söyleyebilirsiniz. Yataktan kalktığınızda yüzünüzde büyük bir gülümseme olduğunda, somurtmaya değer pek bir şey olmadığını fark edeceksiniz.

Yargılamaktan vazgeçin

Tao Porchon-Lynch, "Kimseyi küçümsemeyin" derken, okuma yazma bilmeyen bir köylüden bahsediyor. "Bu köylü adam, okuma yazma bilmeyebilir, ancak yaşadığınız toprak hakkında sizden daha fazla bilgi sahibi olabilir" diyen 98 yaşındaki Tao Porchon-Lynch, her insanın başkalarından öğrenebileceği bir şeyler olduğunu vurguluyor.

Olabilecek kötü şeyleri düşünerek moralinizi bozmayın

Hayatta kötü olaylarla karşılaşmak kaçınılmazdır, bu yüzden Lynch, olumlu yönlerine odaklanmanızı tavsiye eder. Tao Porchon-Lynch, zihniniz bazen olumsuz düşüncelerle dolduğunda, kötü düşüncelere izin vermediğini belirtiyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında savaş pilotlarıyla birlikte olan Lynch, insanların korkusuzca yaşamaya başladıklarında neler başarabileceklerini gözlemlediğini aktarıyor.

Etiketler Mutluluk
Yorumlar
Kalan Karakter 800