Yeni bir haftaya nasıl hazırlanmalı!

Pazartesi gününe aynı zamanda yeni bir haftaya nasıl hazırlanacaksınız? Sizin için bir kontrol listesi hazırladık. Listede neler yapmanız gerektiğini göreceksiniz. Uygulayabilirseniz tüm pazartesileriniz bundan sonra çok daha aydınlık olacak...

1 8 KENDİNİZİ ŞIMARTIN

Cumartesi günlerinizi en iyi şekilde değerlendirin.  Cumartesi günleri sizin kişisel gününüzdür, bu yüzden duyularınızı şımartın ve bir hafta daha sıkı çalışma için kendinizi ödüllendirin. Hak ediyorsunuz!

 

2 8 PAZAR TEMİZLİK TERAPİSİ

Temiz bir ev, dinlendirici bir evdir. Yoğun bir Pazartesi gününün sonunda geri dönmek için haftaya pırıl pırıl bir ev ile başlamak harika bir duygu.

3 8 HAFTAYI EĞLENCELİ GEÇİRİN

Hafta boyunca eğlenceli aktiviteler yapın. Arkadaşlarınızla film izleyin, yeni restoran deneyin, hatta masaja gidin. Dört gözle beklemek için hafta boyunca kendinize eğlenceli ikramlar verin.

4 8 SPORU ALIŞKANLIK HALİNE GETİRİN

Haftalık spor malzemelerinizi toplayın. Sporu atlamak için kendinize herhangi bir bahane vermeyin. Bunu düzenli bir alışkanlık haline getirmek, üretkenliğinizi ve moralinizi artıracak. Kim bilir, pazartesileri sevmeye bile başlayabilirsiniz! 

5 8 YAPILACAKLAR LİSTENİZ OLSUN

Önümüzdeki hafta için görevlerinizi öncelik sırasına koyabilmeniz için bir yapılacaklar listesi yapın. Bu yalnızca verimliliğinizi ve üretkenliğinizi artırmakla kalmaz, aynı zamanda hafta boyunca odaklanmanıza yardımcı olur. 

6 8 BESLENMENİZE DİKKAT EDİN

Pazartesiye lezzetli bir kahvaltı ile başlayın. Sağlıklı beslenin. Güzel ve sağlıklı yemek her zaman rahatlatır. Özellikle yoğun bir haftanın başlangıcında, bu yüzden enerjinizi doyurucu bir kahvaltı ile güçlendirdiğinizden emin olun!

 

7 8 YOĞUN TRAFİKTEN KAÇIN

İşe erken gidin. Güne yanlış notla başlamak için kötü trafik gibisi yoktur. Yoğun trafik saatlerinden kaçının ve ofise erken gidin, böylece rahatlayabilir ve güne rahatlayabilirsiniz.

8 8 TARZINIZI HER ZAMAN KORUYUN

Güzel giyinin! Kendinize işe giderken yolda dinleyebileceğiniz bir playlist oluşturun. Doğru müziğin kişinin ruh hali için yapabilecekleri inanılmaz.

Etiketler Motivasyon
Yorumlar
Kalan Karakter 800