Özlem Denizmen’in Kitapları Ne Anlatıyor?

Para ve bütçe yönetimi konusunda her an başvurabileceğiniz Özlem Denizmen'in kitaplarını sizler için derledik.

1 3 Kartlarınla Mucize Yarat
Kartlarınla Mucize Yarat

250 kilometre hızla giden kırmızı araba kaza yapıyor. Peki suçlu kim? Hızlı gidebiliyor diye araba mı yoksa sürücü mü? Nasıl araba kullanmak için ehliyet gerekiyorsa kredi kartı kullanmak için de ‘’EHLİYET’’ lazım. Sizin ehliyetiniz var mı? Kredi kartını doğru kullanmayı biliyor musunuz? Eğer tüm bunlara uzaksanız bu kitabı okumanızı tavsiye ederiz. Biz müziği çalıyoruz, dans etmesi sizden…

2 3 Cebinde Mucize Yarat
Cebinde Mucize Yarat

Özlem Denizmen, paranızı en iyi şekilde yönetmeniz ve cebinizde mucize yaratmanız için gereken formülleri sizin için yazdı. Hayatınızda her şey yolunda gitsin diye paranızı iyi yönetin! ‘’Parasını doğru yöneten insanlar, hayatlarını da doğru yönetirler.’’ Parayı yönetmek sürdürülebilir kalkınma için de önemli. Özlem Denizmen’in kitabı günlük hayattaki para konularına samimi bir dille ışık tutuyor.

 

3 3 Bolluk ve Bereket İçin Yer Aç
Bolluk ve Bereket İçin Yer Aç

Sığmayan gardıroplar, yetmeyen metrekareler, yetersiz kalan buzdolapları, bir de stres tatmin olmama, yetersizlik ve yalnızlık hissi veren ‘şeyler’ kişiler, ortam ve projeler… Üstüne üstlük büyük bir anlamsızlık.

Peki bütün bunlara ne kadar dayanacaksınız? Bolluk ve bereket için yer açmanın vakti gelmedi mi? Zaman, sağlık, özgürlük, para… Hayat tek ve size özel! Bu kitabı okuyarak kendinizi tanıyın, değerlerinize uygun bir finansal miktar ve tat ile yaşayın.

Yorumlar
Kalan Karakter 800