KOSGEB Eğitimimi Tamamladım. Peki Kredi?

"Özlem Hanım, ben KOSGEB’den kredi kullanmak için eğitim aldım ve proje sunmaya hak kazandım. Peki,  bankadan kredi kullanmam mümkün olur mu? Bir de sektör ya da iş için tavsiyelerinizi alabilir miyim? Hasan" Merhaba Hasan, Ne kadar güzel eğitimin bitmiş, proje sunmaya hak kazanmışsın. Yapmak istediğin proje kuruldan geçerse 27.000TL hibe ile...

"Özlem Hanım, ben KOSGEB’den kredi kullanmak için eğitim aldım ve proje sunmaya hak kazandım. Peki,  bankadan kredi kullanmam mümkün olur mu? Bir de sektör ya da iş için tavsiyelerinizi alabilir miyim? Hasan"

Merhaba Hasan, Ne kadar güzel eğitimin bitmiş, proje sunmaya hak kazanmışsın. Yapmak istediğin proje kuruldan geçerse 27.000TL hibe ile 70.000 TL kredi alma imkânın oluyor. Senin yapman gereken proje üzerinde sıkı hazırlık yaparak kredi almaya hak kazanmak. Hangi sektör hakkında çalışacağını yazmamışsın. Bu nedenle ben seni tanımadığım için sana iş öneremem.Buna sen kendin karar vereceksin. Senin yapmayı sevdiğin, anladığın bir iş olmalı. Ne istediğin çok önemli. Çok heyecanlı olduğun birşey yapman gerek. Girişim yolu çakıl taşları dolu, düşmemek için istek/heyecan şart. Etrafına bir bak incele, araştır. İnsanlar neye ihtiyaç duyuyor? Rakibinin fazla olmadığı ya da olsa bile onlardan fark yaratabileceğin bir iş olsun. Kararını verdikten sonra yapmak istediğin işle ilgili araştırma ve plan yapmanı öneririm. Gelişmeler konusunda bana mail at. Sağlık, sevgi ve para ile kal.
Yorumlar
Kalan Karakter 800