Genç adamdan başarılı kaykay performansı Genç adam kaykay parkurunda yaptığı hareketler ve hakimiyeti ile izleyenlere adeta şov yaptı.
Amsterdam'da inanılmaz gemi trafiği Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da düzenlenen denizcilik etkinliğindeki gemi trafiği böyle ekranlara yansıdı.
Pratik bardak takımı Videodaki bardak takımı pratik şekilde toplanarak yerden tasarruf ediliyor.
Kahve üzeri desenler nasıl çizilir? Son zamanların trendi, videoda görüleceği üzere oldukça basit bir şekilde uygulanabiliyor.
Gökyüzünde yaptığı hareketler şaşkınlık yarattı Uçaktan atlayan paraşütçü serbest düşüş esnasında yaptığı hareketlerle kendine hayran bıraktı.
Yerlere üç boyutlu resimler çizen adam Videodaki sanatçı zemine üç boyutlu çizim tekniği ile oldukça etkileyici ve derinliği olan resimler çiziyor.
Yüze çarpan futbol topunun yarattığı etki! Özel bir kamera ile kaydedilen bu görüntülerde ekstrem ağır çekim modu kullanılıyor ve futbol topunun insanın yüzüne çarpmasıyla oluşan etki açığa...
Sihirbazların hilelerini açığa çıkaran adam roman_magic_nn adlı kullanıcı, sosyal medya hesabında paylaştığı videoda popüler sihirbazlık numaralarındaki hileleri gösterdi.
Neymar, küçük hayranını kırmadı Sizleri biraz geriye götürüyor ve bu güzel anları birlikte hatırlıyoruz. Brezilyalı yıldız oyuncu, küçük hayranının istediği gol sevincini böyle...
Bisikletli sporcuyu takip eden drone Bisiklet sporu ve drone çekimi birleşince ortaya çıkan bu güzel görüntüleri izliyoruz.
Herkesin çekim gücü farklı! Samanyolu Galaksisinde milyonlarca gezegen bulunuyor. Dünya başta olmak üzere her gezegende farklı yer çekim güçleri var. İşte bu farklılıkları net...
Ruh sağlığı için izin isteyen çalışana patrondan müthiş cevap! İşe birkaç gün ara verme ihtiyacı duyan çalışan, durumu bir email ile şirketine bildirdi, patronundan gelen yanıt ise sosyal medyada büyük ilgi...
YAZARLAR Tümü
Borsa mı kredi kapatma mı?
Cevaplayan: Moneye Para Uzmanı Yıldız
Aracı kurumdaki para sigortalanır mı?
Cevaplayan: Moneye Para Uzmanı Bilge
300 bin TL borcum var!
Cevaplayan: Moneye Para Uzmanı Bilge
Para biriktirmek istiyorum
Cevaplayan: Moneye Para Uzmanı Bilge
İcrada zaman aşımı var mı?
Cevaplayan: Moneye Para Uzmanı Bilge
Soru Sor