Özgüvenli Kadınlar Hangi Özelliklere Sahiptir? 

Özgüvenli olmak neleri farklı yapmanızı sağlar? Bakış açınızı nasıl değiştirir? Özgüvenli kadınlar hangi özellikleri ile ön plana çıkarlar? 

Kendilerini Olduğu Gibi Severler

Özgüvenli kadınlar kendilerini tanırlar. Kendilerini olduğu gibi severler ve fiziksel, duygusal anlamda kaygı içinde olmazlar. Kendilerini kusurlarını, güzelliklerini yani her hallerini sever ve kabul ederler. 

'Hayır' Derler

'Hayır' kendi başına cümledir ve özgüven sahibi kadınlar iş ve özel hayatlarında gerekli durumlarda kullanmaktan çekinmezler. Düşüncelerini samimiyetle ve dürüstçe ifade ederler. 

Dinlerler

Başkalarının fikirlerini dinlemek için yeterince özgüven sahibidirler. Dinler, anlar ve ders çıkarırlar. Olumsuz geri bildirimleri kişisel olarak algılamaz, onu bir ders olarak kabul ederler. Herkesten ilham alabilirler.

Yardım İsterler

Kendi yetkinlikleri, becerileri dışında gelişen durumlar için başkalarından yardım isterler. Bir mentordan, bir rehberden yardım alır ve bunu geliştirici olarak görürler.

Destek Olurlar

Kendine güvenen kadınlar başkalarının yükselişini takdir ederler. Başkalarının mutluluğu ile mutlu olurlar ve onlar için her zaman yardıma hazırdırlar.

Etiketler Başarı Özgüven
Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store