Para Kazandıran 7 Hazır İş Fikri

Kendi işini kurmak isteyen fakat yeni işlere imza atmadan, hali hazırda var olan ve kolayca yapılabilecek işlerden kar sağlamayı amaçlayanlar için hazır iş fikirleri...
Para Kazandıran 7 Hazır İş Fikri

Bazen sadece bir malzeme alarak ve iyi bir yer seçimi yaparak para kazanmak mümkün olabiliyor. Şu sıralar makine yerleştirerek kazanç sağlayan ileri sizin için sıraladık.

Şarjmatik

Telefon artık çağımızın olmazsa olmazları. Bazen şarjımız az oluyor ve şarj aletimizi evde unutmuş oluyoruz. Fakat telefon artık yiyecek - içecek gibi bir ihtiyaç haline dönüştüğü için her zaman ulaşabilir olmak gerekiyor. Şarj aletini evde unutanlar için 'şarjmatik' ilaç gibi geliyor. Hastanelerden tutun da kafelere kadar birçok yerde bu makineyi işletebilirsiniz.

Jetonlu Oyun Makineleri

Bir diğer akıllara gelen hazır iş ise jetonlu oyun makineleri. Özellikle lunaparklarda ve yazlık yerlerde gördüğümüz jetonlu oyun makineleri size gelir sağlayabilir. İnsanlar kafa dağıtmak ve bir şeyler kazanmak istiyor. Jeton makineleriyle birlikte siz de insanların istediklerine yanıt verebilirsiniz.

Langırt Masası

Üniversite gençlerinin özellikle oynadığı langırt masası alıp işletebilirsiniz. Hem langırt masası işletmek için çok fazla şeye ihtiyacınız yok. Elektrik ve langırt masası sizin için yeterli. Masrafı düşük olan bu hazır iş fikrinden para kazanabilirsiniz.

Bisiklet Kiralama

Yaz mevsiminde kış aylarına göre daha fazla para kazanmanız mümkün. Çünkü insanlar genellikle yazın dışarı çıkmayı ve gezmeyi tercih ediyor. Özellikle yazlık yerlerde ve sahillerde kendini özgür hissetmek isteyen kişiler genellikle bisikleti tercih ediyor. Alacağınız 10 bisiklet ile yaz boyunca kiralama yapabilirsiniz. Bu belki uzun süreli bir iş olmayabilir fakat kar sağlayabilecek bir iş Çünkü tek masrafınız sadece bisiklet.

Dondurma Satma

Soft dondurma işi için yapmanız gereken öncelikle bir makine satın almak. Makine fiyatları 35 bin TL'ye kadar çıkabiliyor. Bu makineyi AVM'lere, iş yerlerine yerleştirebilirsiniz. 

Boks Makineleri

Lunaparklara,  alışveriş merkezlerine, cafe barlara ya da belediyeden izin alarak  yazlık yerlerde insanların yoğun olduğu bölgelere boks makinesi yerleştirebilirsiniz. 

Çubukta Patates Satma

Asla ve asla insanların vazgeçmeyeceği şey var. Giyim ve yiyecek. Yiyecek işini devralmak sizin karınıza olacak. Özellikle aparetif yiyecekler insanların ilgisini çekiyor. Son 2 yılda da öne çıkan bir yiyecek var. O da çubukta patates. Yapımı kolay olan çubukta patates için yapmanız gereken şey belediyeden izin almak ve makinesini tedarik etmek.

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol