Parayı nasıl kendinize çekebilirsiniz?

Parayı hayatınıza çekebileceğiniz düşüncesi, sizi çekim yasasına iten ana şeylerden biri miydi?

Güncelleme:

Parayı hayatınıza çekebileceğiniz düşüncesi, sizi çekim yasasına iten ana şeylerden biri miydi? Öyleyse, yalnız değilsiniz. Neredeyse herkes çekim yasası tekniklerini kullanarak nasıl daha fazla para çekileceğini öğrenmek istiyor.

Ancak, belki de para çekme tekniklerinin beklediğinizden daha kafa karıştırıcı olduğunu keşfettiniz. Ya da belki de doğru şeyleri yaptığınızı düşünüyorsunuz ancak yine de çekim yasasını para kazanmak için nasıl kullanacağınızı tam olarak bilemiyorsunuz.

Nasıl hızlı bir şekilde finansal rahatlık inşa edebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, önce 5 kolay alıştırmada ustalaşmanız gerekir. Bu alıştırmaları aşağıda özetleyeceğiz ve ayrıca zenginliği çekmek için hedeflenen meditasyonları kullanarak parayı hızlı ve kolay bir şekilde nasıl kendimize çekeceğimizi keşfedeceğiz. Son olarak, en iyi para olumlamalarına bakacağız. Siz farkına varmadan, göz açıp kapayıncaya kadar her şeye sahip olmaya hazır olacaksınız!

Çekim Yasasıyla Parayı Kendinize Çekmenizi Sağlayacak 5 Egzersiz

Uzmanlardan sıklıkla duymuşsunuzdur: Herhangi bir şeyi 7 günde başarabilirsiniz. Fakat bu süreç sizin için bu kadar basit olmadığında ise çekim yasasına güvenebilirsiniz.

Sadece doğru teknikleri kullanarak çekim yasasıyla zengin olabilmek mümkün. Ayrıca, temel hedefiniz bolluk olmasa bile, her ne olursa olsun hayatınıza daha fazla para çekmenin kesinlikle faydasını göreceksiniz.

Çekim yasası para hikayelerinin çoğunda, finansal başarı, çok sayıda başka başarı biçimine açılan kapıdır. Öyleyse, neden önümüzdeki haftayı bu kusursuz altı tekniği geliştirmekle geçirmiyorsunuz?

1. ADIM:  BOLLUĞA ODAKLANIN 

Çekim yasası para ipuçları listesinin en başında yer alan bu alıştırma, neye odaklanırsanız onu daha çok çekeceğinizi söyleyen temel çekim yasası öncülüne dayanmakta. Yani, sahip olduğunuz bolluğa odaklanmak için daha fazla zaman harcarsanız, karşınıza daha fazla bolluk çıkabilir. Bunu deneyimlemenin birçok yolu var. 

Örneğin:

  • Bir günlük tutun ve sahip olduğunuz için minnettar olduğunuz 1 veya 5 şeyi not etme alışkanlığı edinin.
  • Gözlerinizi 3-5 dakika kapatın, bu zamanı hayatınızdaki bolluk için duyduğunuz mutluluğu derinden hissederek geçirin.
     

2. ADIM: SENARYOYU TERS YÜZ EDİN

Bolluğu çekmeye çalıştığınızda, eleştirel iç sesiniz çoğu zaman size yapamayacağınızı söyleyecektir. Hatta bazen sana zengin olmayı hak etmediğini bile söyler. Ne zaman böyle olumsuz bir düşünce ortaya çıksa, hemen tam tersine odaklanın. Örneğin, "Para kazanacak kadar başarılı olacağımı sanmıyorum" diye endişelendiğinizde, kendinize kesin bir şekilde "Herkes büyük miktarlarda para kazanacak kadar başarılı olabilir!" deyin.

Gerekirse, yüksek sesle “Dur” kelimesini söylemek veya kırmızı bir dur işareti hayal etmek gibi düşünce durduran bir teknik kullanın.

3. ADIM: DEĞERLERİNİZLE UYUMLU HARCAMA YAPIN

Para çekmenin en iyi yollarından bir diğeri, sahip olduğunuz serveti gerçekten önemli şeylere harcamanızı sağlamaktır. Değerlerinizle uyumlu bir şekilde yaşadığınızda, harcamalarınızdan daha çok keyif alırsınız ve parayla çok daha olumlu bir ilişki geliştirirsiniz. Ve paraya olumlu bir şekilde yaklaştığınızda, anında daha fazla para çekeceksiniz.

Neye değer verdiğinizden emin değilseniz, aşağıdakileri yapın:

  • Hayatınızın en önemli 5 deneyimini yazın.
  • Her birini tanımlayan 5 kelime yazın.
  • Kendinize sorun: Hangi ortak temalar ortaya çıkıyor? İşte bunlar sizin anahtar değerleriniz.

4. ADIM: GERÇEKLERLE YÜZLEŞİN

Finansal refahı sağlamak, sadece parayla mutluluk arasında bağlantı kurmaktan ibaret değildir. Aynı zamanda finansal durumunuzun gerçekliğine bakmak ve buna göre hareket etmekle de ilgilidir. Bu yüzden kendinize karşı dürüst olun. Borçlar dahil tüm finansal durumunuza bakın. İhtiyacınız olursa yardım istemekten korkmayın. Arkadaşlar, aile ve mali danışmanlar, durumu iyileştirmek için bir plan hazırlamanıza yardımcı olabilir.

Bugün bolluğunuz yoksa sorun değil. Şu anda bulunduğunuz yerin gerçeğiyle ilgilenmedikçe gitmek istediğiniz yere varmanın mümkün olmadığını kendinize hatırlatın.

5. ADIM: BAŞARILI OLMA KORKUSUNDAN KURTULUN

Birçok insan istemeden kendini sabote eder. Yani, parayı çektiğinizde neler olabileceğinden korkabilirsiniz!

Bolluktan korkmanızın tüm nedenlerini yazın. Örneğin, "Ya insanlar beni servetim için kullanırsa?" veya "Ya zengin olsam bile mutlu olmazsam?"
Her korku için nereden geldiğini düşünün. Geçmişinizden biri size bu mesajı verdi mi? Sosyal ortamınızdan mı geliyor? Kaynağı not edin.
Son olarak, her endişeye bir cevap yazın. Örneğin, "Ne kadar zengin olursam olayım, gerçek arkadaşlıkları sahte arkadaşlıklardan ayırabilirim."

Ev Sahibi Olmadan Önce Ne Yapmalısınız?Kendinize ait bir eve sahip olmak huzur ve güven verir. Ancak mantıklı olan; kendi şartlarınıza göre doğru kararı vermek.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800