Nasıl İş Kuralım?

"Merhaba Özlem Hanım, ben iş yeri açmak istiyorum ama sermayem yok. 3 arkadaşız, arkadaşlarımızdan birinin yeşil kartı var, diğer ikimiz SGK‘lıyız. Aldığımız duyumlara göre yeşil kartlılara 5 yıl sonra ödemeli teşvik kredisi veriliyormuş. Bu konuda bilgi almak istiyoruz, teşekkürler. Banu,Tokat." Merhaba Banu, kendi ayakların üzerinde durmak...

"Merhaba Özlem Hanım, ben iş yeri açmak istiyorum ama sermayem yok. 3 arkadaşız, arkadaşlarımızdan birinin yeşil kartı var, diğer ikimiz SGK‘lıyız. Aldığımız duyumlara göre yeşil kartlılara 5 yıl sonra ödemeli teşvik kredisi veriliyormuş. Bu konuda bilgi almak istiyoruz, teşekkürler. Banu,Tokat."

Merhaba Banu, kendi ayakların üzerinde durmak istemen çok güzel. İyice araştırma yaptın mı? Dükkânını nereye açacaksın? Müşterilerin olacak mı? Rakiplerin olacak mı? Tüm bunları düşündükten sonra sıra finansmana gelince sana Mikro Krediyi önerebilirim. Eğer 4 kişi daha bulup bir grup oluşturursan mikro krediye başvurup işin için küçük miktarda bir kredi alabilirsin. Kredi sadece bayanlara veriliyor ve gruptaki herkes bireysel kredi alıyor.

Mikro Kredi Merkezi Tokat'ta:

Esra ULUOCAK
Telefon  0356 228 90 30 / 0555 997 36 24
E-Posta: tgmp.tokat@gmail.com
Adres 26 Haziran Kültür Sarayı Özel İdare Binası Mikrokredi Şubesi Merkez / Tokat

Bunun yanında, Kosgeb de girişimci kadınlara eğitim veriyor. Eğitim sonunda yapmak istediğin proje kuruldan geçerse 27.000TL hibe ile 70.000 TL kredi alma imkânın oluyor. KOSGEB hakkında 0212 444 1 567 çağrı merkezinden ya da www.kosgeb.gov.tr internet adresinden bilgi alabilirsin.

Bulunduğun yerin esnaf ve sanatkarlar odasına gidersen oradan da sana bilgi verirler. Girişim yolu çakıl taşlarıyla dolu, düşmemek için heyecan şart. Heyecanını kaybetme. Sevgi, sağlık ve para ile kal..
Etiketler KOSGEB mikro kredi
Yorumlar
Kalan Karakter 800