Türkiye'deki Melek Yatırımcı Ağları ve Melek Yatırımcılar

17 Kasım Girişimciler Günü'ne özel. Girişimini hızlandırmak isteyenler için yatırım alabilecekleri kurumlar ve kişiler.

Girişimcilik son yıllarda daha da popüler bir kavram oldu. Belki henüz bir Silikon Vadisi düzeyinde değiliz ama hem üniversiteler hem de özel kuruluşların girişimiyle ardı arkasına açılan kuluçka merkezleri ve girişimcilik kulüpleri ekosistemin gelişmesinde faydalı oluyor. Melek yatırımcı nedir? yazısına tıklayarak Melek yatırım hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Başvuru yaparak faydalanabileceğiniz kuluçla merkezlerini Girişiminizi hızlandırmanızı sağlayacak kuluçka merkezleri yazımızda sizlerle paylaşmıştık. Buna ek olarak bu yazımızda da Türkiye’deki melek yatırımcı ağlarından ve yatırımcı ağlarından bahsedeceğiz. Öncelikle Türkiye’deki yatırımcı ağlarını listeleyelim.

Türkiye'deki Yatırım Ağları

Keiretsu Forum Türkiye

Endeavor Derneği

LABx

Galata Business Angels

İstanbul Startup Angels

Şirket Ortağım

Buba

TRAngels

Bahariye Business Angels

  

Kişisel olarak yatırımlarıyla ünlenmiş yatırımcılar ise şöyle:

Hasan Aslanoba

Sina Afra

Nevzat Aydın

Yüksel Dibekoğlu

Emre Kurttepeli

 

Bu isimler dışında çok sayıda melek yatırımcı ve yatırımcı ağı da var. Ünlü isimler arasında dijital dünyaya yatırımlarıyla en çok dikkat çekenlerden birisi ise Mustafa Sandal. Ünlülerin ekosisteme gelmesini sağlamak için var gücüyle çalışıyor.

Monay mobil uygulamasını indirerek finansal farkındalığınızı geliştirme yolculuğunuzda kendinize yol arkadaşı edinebilirsiniz. Monay içerisinde barındırdığı yapay zekası ve "Para biriktirme", "Harcama zaaflarınızı kontrol etme", "Yatırım yapma" gibi konularda sohbet tabanlı, etkileşimli yolculukları ile seni bilinçlendirir. Ön ödemeli Monay Kart'ın nakit iade (cashback) özelliğiyle harcarken kazanabilirsiniz.

Monay Uygulamasını Ücretsiz Olarak İndirmek İçin Tıklayın

Yorumlar
Kalan Karakter 800
Bobirjon Abdurakhmonov
Merhaba Mustafa Sandal ile nasil iletisim kurabilirim. Bilenler varmi