Tasarruf Ettiren Fitness Programı

Ay sonu gelmeden paranız mı bitiyor? Tasarruf yapamıyor ve para biriktiremiyor musunuz? Bunlar artık geçmişte kaldı. Harcama Fitness programı sayesinde; siz de tasarruf edebilirsiniz.

Harcama Fitness Programı Nedir?

Para Durumu'nun 8 yıllık tecrübesiyle geliştirilen ve katılımcılarını finansal hedefleri doğrultusunda tasarruf etmeye yönlendiren bir programdır. Samimiyet, güven ve şeffaflık temel değerleri üzerine kurulu olan bu program %100 gizlilik esasına dayanmaktadır.

Nasıl Çalışır?

1BİLGİLERİNİ DOLDUR, FORMU GÖNDER

Aşağıdaki tasarruf etmeye hemen başla butonuna tıklayın. Ad, soyad, cinsiyet, gelir gider, telefon numarası gibi bilgileri eksiksiz olarak doldurun, kutucukları işaretleyin. Sonra da ÜCRETSİZ olarak programa katılma ve tasarruf etme şansını yakalamak için formu bize gönderin.

2PARA DOSTU SİZİ ARASIN

Programa başlamadan önce program hakkında bilgilendirmek için Para Dostu sizi arasın ve uygunluğunuz doğrultusunda sizi programa dahil etsin.

3PARA DOSTU İLE MESAJLAŞ

Her gün Whatsapp üzerinden size özel olarak hazırlanmış 6-7 adet mesaj alırsınız ve siz de harcamalarınızı ve sorularınızı mesaj olarak yazabilirsiniz. Programın bu aşamasında katılımcılar tasarruf etme ve biriktirmeyi planladıkları parayı kenara koyma alışkanlığını kazanıyor.

4TASARRUF ETMEYE BAŞLA

Programa katılan yüzlerce kişi ayda ortalama 500 TL tasarruf etti. Katılımcıların başarılı olma oranı ise %88. Siz de bu programa katılın, tasarruf edin.

Tasarruf Etmeye Hemen Başla

Ben bu programı çok önemsiyorum. Bu süreçte nelerden feragat edebileceğimi daha iyi anladım ve mümkün olduğu kadar harcamalarımı minimize ettim. Daha da yapacağım inşallah.

M. O.

Programa başladığımdan beri size söylemek için para günlüğü tutmaya başladım, istekleri baya azalttığımı fark ettim ve ihtiyaç diye markete çok harcadığımı anladım. Bana göre masumdu. Teşekkür ederim meğer zaaflarımdan birisi oymuş bilmiyordum.

G. S.

Limitlerim ve hedeflerim hep aklımda. Para Koçu olan arkadaşa ‘harcadım’ dememek için harcamıyorum. Birinin sürekli hatırlatıyor olması işe yarıyor.

H. D.

Kesinlikle borcum azaldı. Buraya yazıyor olmak bazı harcamalarımı azaltmamı sağladı. Düşündüğünüzde acil bir gereksinim mi değil mi, bunun ayrımını yapabiliyorum artık. Bir sonraki ay cüzi bir rakam dahi olsa birikim yapabileceğim Sonraki aylar daha da rahat olacak. Teşekkürler.

B. Y.

PARA DURUMU HAKKINDA

“Parasını yöneten hayatını yönetir!” diyor ve adımızı da buradan alıyoruz…

8 senedir Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla iş birliği yaparak kişisel finans yönetimini birebir eğitimlerle anlatıyor, bu konuya önem veren kurumlarla tecrübemizi paylaşarak içerik üretiyoruz ve 100 binlerce kişiye ulaşıyoruz.

Verdiğimiz eğitim ve seminerler, yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleri, yayınlarımız, mobil çözümlerimiz ve dijital kanallarımız sayesinde kişilerin parayla ilişkilerini yeniden şekillendirmelerini sağlıyor; finansal kararların etkin alınmasını için yön gösteriyoruz.