Türk Oyun Şirketi Spyke Games, 55 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Spyke Games'in yeni yatırımı Arda Kutsal'ın Spyke Games kurucu ortaklarından Rina Onur Şirinoğlu ile gerçekleştirdiği canlı yayın ile açıklandı.

Para Durumu Para Durumu info@paradurumu.tv

Webrazzi’de yer alan habere göre; Spyke Games, tohum yatırım turunda toplamda 55 milyon dolar yatırım aldı. Spyke Games'in 55 milyon dolarlık tohum yatırımı Griffin Gaming Partners tarafından yapıldı.

Spyke Games'in 2021 yılının şubat ayında yine Griffin Gaming Partners'tan 25 milyon dolar değerleme üzerinden 5 milyon dolar tohum öncesi yatırım almıştı. Söz konusu 55 milyon dolarlık yatırımın içinde şubat ayında gerçekleşen 5 milyon dolarlık tohum öncesi yatırım da bulunuyor. Spyke Games, toplamda 55 milyon dolar ile tohum yatırım turunu kapatmış oldu.

Spyke Games tarafından aktarılan bilgilere göre alınan 55 milyon dolarlık yatırım, girişimin  ekibini büyütmesinin yanı sıra oyununun lansman ve geliştirme faaliyetleri için kullanılacak. Önümüzdeki aylarda ekibin 2-3 katına çıkarılması hedefleniyor.

Spyke Games'in oldukça tecrübeli bir kurucu ekibi bulunuyor. Spyke Games'in kurucuları arasında Rina Onur Şirinoğlu (CEO), Remi Onur (COO), Barkın Başaran (CPO), Fuat Coşkun (CTO) ve Mithat Madra (CMO) bulunuyor. 2020 yılında kurulan Spyke Games'in şu an için kullanıma sunulan bir oyunu bulunuyor.

Yatırıma dair tüm detayları buradan izleyebilirsiniz:

 

10 Yaşındaki Küçük Kız 15 Yaşında Multimilyoner Olarak Emekli mi Olacak? Pixie Curtis, dünyanın en genç yaşında emekli olan insanı olabilir. Pixie Curtis, bir oyuncak şirketi olan Pixie's Fidgets'ın ve bir saç aksesuarları şirketi olan Pixie's Bows'ın yaratıcısı. news.com.au'ya göre Pixie's Fidgets ilk ayında 140.000 doların üzerinde ciro yaptı.

 

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store