Türkiye’nin Dijital Cüzdanı BKM Express 6 Yaşında #bkmexpress6yaşında

Markalar, sivil toplum kuruluşları, iş yerleri ve milyonlarca kullanıcı... Hepsini mutlu eden ve hayatı kolaylaştıran dijital bir cüzdan var: BKM Express. Ve şimdi tam 6 yaşında! Dün sosyal medyada çok sayıda hesap bunu kutladı! Peki 6 yılda hayatımızda neleri değiştirdi?
Türkiye’nin Dijital Cüzdanı BKM Express 6 Yaşında #bkmexpress6yaşında

Sosyal medyada #bkmexpress6yaşında etiketini görenler BKM Express’in nasıl sevildiğini ve markaların, sivil toplum kuruluşlarının bu güzel günü hediyelerle kutladığına şahit olmuştur. 

Migros Sanal Market, Ebebek, Happy.com.tr, Bitaksi, Kitap Yurdu, D&R gibi çok sayıda marka, Askıda Ne Var, Girişimcilik Vakfı gibi çok sayıda sosyal toplum kuruluşu bu güzel günde takipçilerini hediyelerle karşıladı. Ve bu kutlamaya kullanıcılar da katıldı, 5000’den fazla RT ile sosyal medyada ciddi bir etkileşim gerçekleştirildi.

Biz de Para Durumu olarak, kısa zamanda hayatımızı kolaylaştıran ve destekleriyle ekosistemi canlı tutan BKM Express’e sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Birlikte nice mutlu yıllara :) 

6 Yılda Hayatımızda Neler Değişti?

Kolay ve yaygın bir kullanıma sahip olan BKM Express özellikle güvenli ve ücretsiz olmasıyla öne çıktı. Ve her yıl kendisini geliştirerek insanların alışveriş deneyimini ve para ile olan ilişkilerini yeniden düzenledi.

Türkiye’nin dijital cüzdanı sloganı ile 2012’de çıkış yapan BKM Express ile ilk olarak kart bilgisi girmeden hızlı, kolay ve güvenli online alışveriş mümkün hale geldi.

2013 yılında BKM Express mobil uygulamasının yayınlanmasıyla birlikte online alışverişte yeni ve güvenilir bir devir başlamış oldu. Yine aynı yıl içerisinde tek bir mesajla 7/24 para gönderebilme özelliği geldi, böylece para transferi için dakikalarca uğraşıp vakit kaybetmek tarihe karıştı.   

BKM Express’in akaryakıt sektöründe mobil ödemelerle bizleri tanıştırdığı yıl ise 2014’tü.

Mobil alışverişin hayatımızdaki yerinin daha da genişlediği bir yıl olan 2015’te BKM Express, Tek Tıkla Ödeme’yi geliştirdi ve alıverişin hızını artırdı. 

Türkiye’de bağış sisteminde bazı eksiklerin olduğunu gören BKM Express, 2016 yılında E-bağış özelliği ile sivili toplum kuruluşlarına anında bağış yapmayı kolaylaştırdı.

2017, Türkiye açısından da ilklerin yılı oldu. BKM Express ile toplu ulaşımda ve market alışverişlerinde ilk mobil ödeme gerçekleştirildi. Bunlara ek olarak tek bir mesajla para isteme özelliği geldi.

İçinde bulunduğumuz yılda ise BKM Express hayatın her alanında kullanılır hale geldi. Mağaza içi ödemeler, taksi ödemeleri, akaryakıt ödemeleri gibi çok sayıda ödemeyi sadece uygulama ile yapabiliyorsunuz. Hatta ve hatta kasiyersiz alışveriş deneyimi bile yaşayabilirsiniz.

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol