Ucuz Tatil Arayanlara Geceliği 25 Lira Olan Uygun Bir Alternatif

Tatil yapmanın pahalı yöntemleri olduğu gibi oldukça uygun yöntemleri de var. Ege’de, Akdeniz'de tatil yapmak istiyorsanız hem de geceliği 25 lira olsun diyorsanız size denize sıfır bir tatil önerisi yapacağız.
Ucuz Tatil Arayanlara Geceliği 25 Lira Olan Uygun Bir Alternatif

Aile ortamı olsun, komşuluk olsun, denize sıfır olsun, ucuz olsun, mutfak olsun, dolap olsun... Tüm bunların hepsini birarada bulabileceğiniz bir tatil mümkün.  İzmir’den Çanakkale’ye kadar olan sahil şeridinde çok sayıda çadır kamp alanı var. Yine aynı şekilde Antalya civarında da çadır kampları var. Yerli tatilciler hem bu saydığımız sebeplerden dolayı hem de doğayla baş başa kalmak için buraları tercih ediyor.

Ünlü plajlarda şezlong kiralama bedeli bile 25 liranın üstünde, buna plaja girmek için verdiğiniz para da eklenince oldukça tuzlu bir tatile dönüşüyor. Çadır kentlerde ise fiyatlar 25 liradan 100 liraya kadar ilerliyor. Ailenizin tamamının bu fiyata kaldığını düşünürseniz oldukça hesaplı. İsteyenlere elektrik hizmeti de veren çadır alanlarının çoğunda güvenlik kamerası da var. 

Çadırı olmayanlar için çadır kiralama şansı da var. Ben çok fazla para vermeden güzel bir tatil yapmak istiyorum diye düşünüyorsanız bu alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol