Tatil Harcamalarına Keyfinize Keyif Katacak Dijital Çözümler ve Kampanyalar

Tatil planlarının gerçeğe dönme zamanı geldi. Peki teknoloji tatilinize finansal olarak nasıl katkı sağlayabilir? Cebinizi güldürecek hangi kampanyalar var?
Tatil Harcamalarına Keyfinize Keyif Katacak Dijital Çözümler ve Kampanyalar

Türkiye’nin dijital cüzdanı BKM Express, mobil uygulamasıyla tatilde de kullanıcılarının yanında olmaya devam ediyor. Çok sayıda kampanyasıyla tatil harcamalarına dijital çözümler sunuyor.

Tatile çıkacak olanlara para ve vakit kazandıran kampanyalardan birkaçına gelin birlikte bakalım. 

-            Tatile çıkmak için rotayı belirlediniz diyelim, güzel bir yolculuğa başlamadan önce yeteri kadar akaryakıt almakta fayda var. Peki akaryakıt ücretini BKM Express ile Aytemiz istasyonlarında mobil olarak ödeyebileceğinizden haberiniz var mı?

Yoksa hemen müjdeli haberi verelim: Aytemiz ile BKM Express yakın zamanda bir anlaşma yaptı. Üstelik bu işbirliği harika bir kampanyayla birlikte geldi. BKM Express kullanıcıları Aytemiz mobil uygulaması üzerinden yapacakları akaryakıt alımlarında  BKM Express ile Öde  seçeneğini seçerek, %3 avantajlı alım yapabilecekler. 20 Eylül’e kadar bu avantajlı kampanyadan yararlanabilirsiniz.

-            Tatilde güzel görünmek ve güneşin cildiniz üzerindeki olası etkilerinden korunmak istiyorsanız; dünyaca ünlü bir marka olan Estée Lauder’da size uygun çok sayıda seçenek var. Hem de BKM Express kullanıcıları için %30 indirimli. Ek olarak makyaj çantası hediyeli. Tek yapmanız gereken ürünleri alırken ödeme sayfasındaki “Kampanya Kodu” alanına “BKMEXPRESS” yazmak ve ödemeyi BKM Express ile tamamlamak.

-            Ben tatile çıkmadan önce alışverişimi toptan yapmak istiyorum diye düşünüyorsanız; size Bizim Toptan Market’in avantajlı kampanyasını söyleyelim. BKM Express kullanıcılarına Bizim Toptan Market’te anında 30 TL indirim var.

-            Tatil çok iyi oldu. BKM Express’in Tchibo ile olan kampanyası tam sizlik. 27 Temmuz’a kadar Tchibo.com.tr üzerinden BKM Express ile yapılacak 150 TL üstü alışverişlerde 25 TL indirim var. Tchibo.com.tr’yi ziyaret ettiğiniz zaman kahve, plaj modası, aksesuar, mobilya  ve pek çok alanda harika ürünler bulabilirsiniz.

BKM Express kullanıcıları üstte saydıklarımız ve bunlara eklenecek çok sayıda kampanya ile bu yaz da avantajlı olacak.

Güzel bir tatil sizi bekliyor, şimdiden iyi tatiller...

Daha fazla kampanya ve detaylı bilgi için tıklayın...

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol