Günübirlik Hesaplı Tatil İçin Adres

Hafta sonu hem ruhum doysun hem param cebimde dursun mu istiyorsunuz? Günübirlik nerede tatil yapabilirim, diye mi düşünüyorsunuz? İşte tam size göre bir yer!

Para Durumu Para Durumu info@paradurumu.tv

Özelikle sakin ve sessiz bir ortamda tatillerini geçirmek isteyenlere için harika doğaya sahip olan longozlar, insanın zihnini dinlendiriyor. Yılın her döneminde ayrı güzelliğe bürünen ormanlar, kuş sesleri ve derelerin akıntısı ile şöelene dönüşürken, göllerin maviliği, yemyeşil doğasıyla seyrine doyulmaz manzaralar oluşturuyor. İçerisinde 5 göl, 544 çeşit bitki, 46 tür canlı, 25 cins sürüngen, 50 tür memeli, 30 çeşit tatlı su balığı, 20 tür deniz balığı ve 219 çeşit kuş barındıran longoz ormanları, her mevsim olduğu gibi güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.


Bazı vatandaşlar orman içerisinde yürümeyi tercih ederken, longozun zengin florasına tanıklık etmek isteyenler ise Mert Gölü içerisinde kano ile keyifli bir gün geçirebiliyor. Kano ile kürek çekerek longozun derinliklerine ulaşanlar, ağaçların göle yansımasını, birçok bitki türünün güzelliğini görebiliyor. Günün yorgunluğunu denizde yüzerek atanlar daha sonra kumda yapılan kahvelerinin eşliğinde gün batımının seyrine dalıyor.


Kırklareli Valisi Osman Bilgin, yaptığı açıklamada, longoz ormanlarının normalleşme sürecinin ardından kapılarını yeniden ziyaretçilerine açtığını belirtti. Tüm vatandaşları ormanların güzelliklerini görmeye ve kano turu yapmaya davet eden Bilgin, "İğneada'ya bir kez gelen bir daha kopamıyor. Bu güzellikleri görmek ve yaşamak gerekiyor.Özellikle ormanları kano ile gezmek insana ayrı bir keyif veriyor. Ormanlarımız dünyada eşine rastlanılamayacak kadar güzel." dedi.

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store