Ayda 500 TL Tasarruf Etmek İster Misiniz?

Bilgi dolu tasarruf arkadaşı olan MONEYE ile ulaştığımız yüzlerce kişi ayda ortalama 500 TL tasarruf etti.


Bu ay programa yeni kişiler katacağız. Aşağıdaki formu doldurarak bu şanslı kişilerden biri olma hakkını kazanabilirsiniz. Programa uygun görülmeniz halinde uzmanlarımız sizi arayacak ve ÜCRETSİZ olarak size Tasarruf Danışmanlığı yapmaya başlayacak.

Haydi formu doldur ve şansı yakala!

Uzmanlarımızın size telefonla ulaşabilmeleri ve iyi bir hizmet sağlayabilmeleri adına bilgilerinizi doğru girmenizi rica ederiz.

MONEYE HAKKINDA

Moneye, Para Durumu Ailesi'nin yeni üyesi, bilgi dolu bir tasarruf arkadaşıdır. Harcamalarından tasarruf ettirip, hedeflerine ulaştırır. Deneyimli ‘Tasarruf Danışmanları' da bu yolculuğunda sana destek olur.

“Parasını yöneten hayatını yönetir!” diyor ve adımızı da buradan alıyoruz…

8 senedir Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla iş birliği yaparak kişisel finans yönetimini birebir eğitimlerle anlatıyor, bu konuya önem veren kurumlarla tecrübemizi paylaşarak içerik üretiyoruz ve 100 binlerce kişiye ulaşıyoruz.

Verdiğimiz eğitim ve seminerler, yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleri, yayınlarımız, mobil çözümlerimiz ve dijital kanallarımız sayesinde kişilerin parayla ilişkilerini yeniden şekillendirmelerini sağlıyor; finansal kararların etkin alınmasını için yön gösteriyoruz.