"Parasını Yöneten Hayatını Yönetir"

Ayda 500 TL Tasarruf Etmek İster Misiniz?

Bir kredi kartı tasarruf programı olan Kredi Kartı Fitness Programı ile ulaştığımız yüzlerce kişi ortalama 500 TL tasarruf etti.

Bu ay programa 100 kişi daha katacağız. Aşağıdaki formu doldurarak bu şanslı kişilerden biri olma hakkını kazanabilirsiniz. Programa uygun görülmeniz halinde uzmanlarımız sizi arayacak ve ÜCRETSİZ olarak size Para Koçluğu yapmaya başlayacak.

Haydi formu doldur ve şansı yakala!

Uzmanlarımızın size telefonla ulaşabilmeleri ve iyi bir hizmet sağlayabilmeleri adına bilgilerinizi doğru girmenizi rica ederiz.

PARA DURUMU HAKKINDA

“Parasını yöneten hayatını yönetir!” diyor ve adımızı da buradan alıyoruz…

8 senedir Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla iş birliği yaparak kişisel finans yönetimini birebir eğitimlerle anlatıyor, bu konuya önem veren kurumlarla tecrübemizi paylaşarak içerik üretiyoruz ve 100 binlerce kişiye ulaşıyoruz.

Verdiğimiz eğitim ve seminerler, yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleri, yayınlarımız, mobil çözümlerimiz ve dijital kanallarımız sayesinde kişilerin parayla ilişkilerini yeniden şekillendirmelerini sağlıyor; finansal kararların etkin alınmasını için yön gösteriyoruz.

Bizimle Tasarruf Edenler

Kredi kartlarımızın sayısını azalttık. 7 kredi kartımdan 5'ini ve eşimin 4 kartını iptal edip toplam kart sayısını ikiye indirdik.

Ayrıca kartların limitlerini de düşürdük.

Giderlerimizi kontrol altına almaya başladık sayenizde.

Esra Hanım

´Borçla gitme para biriktirip git´ dediğiniz için iki yıl boyunca kızımla para biriktirdik ve o çok istediğimiz İtalya'ya gittik.

Baştan aşağı keyifle gezdik. Sırada yeni seyahat planları var (biriktirerek elbet).

Yasemin Hanım

Başlamak İçin Formu Doldur