'İki aydır eksideyim, nasıl kurtulurum?'

Özlem Denizmen, iki aydır ekside olduğunu söyleyen Sabiha Hanım'ın sorusunu Posta Gazetesi'ndeki köşesinde yanıtladı.

Soru: Kendi işini yapan, iki çocuk sahibi bir anneyim. Bir süredir işlerim kötü, kendi evimizde yaşıyoruz ama dükkanın kirası, kredi kartı borcu ve krediler var. İki aydır eksideyim. Ne tavsiyelerde bulunursunuz?
Sabiha

Cevap: Çocuklarını Allah bağışlasın. Kendi evinin olması çok güzel. Gıda hariç tüm harcamaları durdur. Borçlarını ötele. Birikimin var mı? Varsa bu dönemde kullanmaya başlayabilirsin. Önce sağlık ve huzur şart, huzurumuz kaçarsa bağışıklık sistemi çöker

Sizden gelenler: Utanmak yok suçlamak yok Borç, birikim, terfi almak, yatırım, para ve ilişkiler… Bugün, Posta Gazetesi'ndeki köşemi sizlerden gelen sorulara ayırdım.

 

Sizden gelenler: Eş dost tavsiyesiyle yatırım yapma Yatırım yapmayı nasıl öğrenebilirsiniz? Yatırım konularında nasıl başarılı olursunuz? Uğur Bey sordu, ben Posta Gazetesi'ndeki köşemde cevap verdim.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store