Kripto parada bir çöküş daha!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından FTX'in çöküşünden sonra ABD merkezli kripto para platformu BlockFi da iflas başvurusunda bulundu.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından FTX'in çöküşünden yaklaşık iki hafta sonra ABD merkezli kripto para kredi kuruluşu BlockFi, iflas başvurusunda bulundu.

FTX'in iflasının ardından para çekme dahil tüm işlemleri askıya alan BlockFi, şirketin yeterli likiditeye sahip olduğunu duyurmuştu. Ancak şirket bugün New Jersey Bölgesi İflas Mahkemesi'ne iflas başvurusunda bulunduğunu açıkladı.

Şirketin, iflas süreci başlayan FTX'le yüz milyonlarca dolarlık kredi anlaşması bulunuyordu. BlockFi, FTX'i 275 milyon dolar ile ikinci en büyük alacaklısı olarak listelemişti.

FTX'te sorumluların mal varlıklarına el konulduKripto para borsası FTX hakkında açılan soruşturma sonucunda, şirketin sorumlusu ve diğer ilgililerin mal varlıklarına el konuldu.

 

Etiketler BlockFi kripto para ftx
Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store