İlkbahara özel 5 kıyafet önerisi

İlkbaharın bir sıcak, bir soğuk havasında ne giyeceğim derdine düşenler için kıyafet önerileri hazırladık. Fazla masraf yapmadan eldekileri nasıl değerlendiririz, ille de alacaksak, alırken nelere dikkat etmeliyiz gibi soruları cevapladık.

1 5 Gardırobu Elden Geçirmek

Çoğumuz için kışlıkları bir seferde kaldırıp yazlıkları da yaz geldiğinde çıkarmak daha kolay oluyor. Durum böyleyken de, mevsim geçileri için yeni bir şeyler almak en kolay yol gibi görünüyor. Sonra bu alınanlar bir sonraki sene yine yazlıklarla kaynıyor gidiyor. Zahmeti görünse de, yazlıkları bir çıkarıp elde ne var, bu mevsime uygun neleri şimdiden çıkarabilirim diye bakmak, masraf yapmaktan kurtarabilir.

2 5 Giymediklerinizi Satmak
Giymediklerinizi Satmak

Gardırobunuzu elden geçirirken, bu sırada hiç giymeyeceklerinizi, artık üstünüze olmayanları, küçülenleri de ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Bunları ihtiyacı olan biriyle paylaşabilir ya da satabilirsiniz.

3 5 Hırkaları Öne Çıkarmak

Kalın kazaklar yerine, bir tişört ya da gömlek üzerine giyeceğiniz hırkalar, terlediğinizde çıkarıp üşüdüğünüzde giyme imkanı sunar. Bahar aylarının en pratik parçasıdır diyebiliriz.

4 5 Elbiseleri Değerlendirmek

Elbiseler her ne kadar yazlık parçalar gibi görünse de, uzun çoraplar, uzun kollu badiler ve hırkalarla giyerek ilkbahara uyarlayabiliriz.

5 5 İkinci El Almak
İkinci El Almak

Eğer elinizdekilerin yeterli olmadığını ve sezon için kıyafet alışverişi yapmaya ihtiyaç duyduğunuzu düşünürseniz, öncelikle en iyi fiyat/kalite araştırması yapın. Bu sırada ikinci el satan uygulamalara da göz gezdirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Kalan Karakter 800