Allık Nasıl Kullanılır?

Makyaj malzemelerinin kullanımının püf noktalarını biliyor musunuz? Makyaj malzemelerinizi doğru kullanarak doğal bir görünüm elde etmek için allık nasıl kullanılır? Gelin bakalım.

Gülümsemenin mucizevi etkisi burada da ortaya çıkıyor. Aynada kendinize akıp, gülümseyin. Gülümsediğinizde ortaya çıkan yanaklarınız, allık için en uygun yer. Yanaklarınızın beliren kısmı, allık uygulamak için en doğru yer. Doğal bir görünüm elde etmek için fırçanızı allığınızın içinde gezdirin, sonra fırçanıza hafifçe üfleyerek fazla rengi alın. Daha sonra gülümsediğinizde ortaya çıkan yanaklarınızın ortasından, şakaklarınıza doğru dairesel hareketlerle allığınızı uygulayın.

Hangi Fırçayı Kullanmalısınız?

Doğal bir makyaj görünümü için yumuşak ve uzun tüylere sahip esnek yapılı fırçalar allık kullanımı için en ideal fırçalardan biri. Yarım açı şeklindeki fırçalar da allığınızın yüzünüzde harika görünmesini sağlayacak bir diğer fırça türü. Bu iki tip fırçayı kullanarak hem doğal hem de doğru bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Etiketler Makyaj Bakım
Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store