Türkiye’deki En İyi İş Fırsatı: Muğla’yı 1 Ay Boyunca Gez 30 Bin Lira’yı Al!

Yurt dışında böyle ilanlar görmeye alışkınız fakat Türkiye’de böyle iş fırsatları görmeye alışkın değiliz. Muğla, Ortaca Belediyesi 1 ay tatil yapacak kişiye 30 bin lira maaş verecek.
Türkiye’deki En İyi İş Fırsatı: Muğla’yı 1 Ay Boyunca Gez 30 Bin Lira’yı Al!

Best Job In Turkey yani Türkiye’nin en iyi sloganıyla verilen ilana göre 1 kişi Ağustos ayı boyunca profesyonel bir turist olarak Dalyan ve Sarıgerme’yi gezecek ve gezdiği için belediye ona 30 bin lira ödeyecek.

Tanıtım amaçlı olan bu işi yapan kişinin yapması gerekenler de şöyle: Sosyal medya hesaplarından ilçeyi tanıtacak, deneyimlerini insanlarla paylaşacak. Ayrıca tüm harcamaları da Ortaca Belediyesi, esnaf ve STK'lar tarafından karşılanacak. Yani mükemmelden de öte bir iş.

Habertürk’ün haberine göre başvurular 15 Mayıs-14 Temmuz arasında yapılacak, 18 Temmuz'da ise Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, projeyi yapan ajans yetkilileri ve STK'lardan oluşan jüri profesyonel turisti seçecek.

Projeyi Yöneten Ekip Aradıkları Özellikleri Sıraladı:

Başkan Karaçelik "Plajlarıyla dünyada ödüller alan bir yeriz ama halen turizmde istenilen karşılığı göremediğimizi düşünüyoruz. Proje bunun için önemli" derken, projeyi yürüten isimlerden Fatih Akaslan da "Dil bilen, iyi fotoğraf ve video çekip iyi blog yazabilen bir gezgin arıyoruz" ifadesini kullandı.

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol