İşimi Yapıyorum Maaşımı Alıyorum Devri Geride Kaldı

Hem çalışanlar hem de işverenler için yeni bir dönem başladı. Çalışan güven ortamı ve performansa dayalı dönüşler bekliyor, işveren ise çalışandan daha fazla özveri. En önemlisi de çalışanlara sağlanacak şartların iyi yaşamı destekleyip desteklemediği...
İşimi Yapıyorum Maaşımı Alıyorum Devri Geride Kaldı

“İyi yaşam” hareketinin iş dünyasının merkezinde konumlandığını belirten Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi CEO’su Ahmet Zeytinoğlu, “Çalışanlar artık yaşam kalitelerini geliştirecek iş yerleri bekliyor. Sunduğumuz hizmetlerle daha mutlu çalışma alanları yaratıyor, çalışanlara sesleniyoruz” dedi.

Ahmet Zeytinoğlu, “Çalışanların iş yerlerinden beklentileri değişiyor. Artık yaşam kalitesini geliştirecek iş yerleri bekleniyor. Sunduğumuz hizmetlerle daha mutlu çalışma alanları yaratarak çalışanların beklentilerini karşılıyoruz” dedi.

Türkiye’nin en prestijli şirketlerine ve kamu kuruluşlarına yaşam kalitesi hizmetleri sunduklarını anlatan Ahmet Zeytinoğlu, “Hizmet verdiğimiz tüm noktalarda çalışanların damak tatlarına uygun lezzetli ve sağlıklı menüleri onlar için tasarladığımız özel mekanlarda sunuyor, ortak alanların temizliğinden, bahçelerinin bakımına kadar her detayı özel olarak planlıyoruz. Bu sayede hem damağa hem de ruha hitap ediyor, iş ortaklarımıza daha mutlu çalışma alanları yaratmaları için destek oluyoruz” diye konuştu.

YENİ NESİL ÇALIŞANLAR

  • İşimi yapıyorum-maaşımı alıyorum anlayışı artık geride kaldı. Bugünün çalışanları kendilerine verilen değeri ortaya koyacak ve sağlıklarını koruyacak yeni bir yaklaşım arayışındalar.
  • Yeni nesil çalışanlar, işverenlerinden sağlığa önem veren bir kültür geliştirmelerini, zindeliği artıracak girişimler ve programlar belirlemelerini bekliyorlar.
  • Artık çalışan sağlığına ve çalışan güvenliğine odaklanan şirketler daha başarılı oluyor.
     
Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol