Bella Hadid’in Sağlıklı İçecek Markası ile Yapmış Olduğu Yeni İş Birliği

Süper model Bella Hadid, etkisini ve markalaştırma yeteneklerini kurucu ortağı ve iş ortağı olacağı öz-bakım ve hazır içecek markası Kin Euphorics’e taşıyor.

Bella Hadid, Bulgari, Dior Beauty ve Jacquemus gibi büyük ve lüks markaların yüzü olarak ün kazandı. Ancak en son marka ortaklığına yalnızca bir marka yüzü ya da sözcüsü olarak değil, kurucu ortak ve partner olarak katılıyor.

Hadid, bünyesinde; gül kökü, reishi mantarı, l-serin ve gaba gibi bileşenleri sayesinde yaratıcılığı ve dinginliği artırdığını iddia eden içecekler bulunduran alkolsüz tonik ve sağlıklı yaşam içeceği markası Kin Euphorics'e dahil oluyor.

Hadid, pazarlama stratejisi, ürünlerin içeriğindeki materyaller, formülasyon, geliştirme ve dağıtım vb. konularda danışmanlık yapmanın yanı sıra elbette tanıtım için markanın pazarlama materyalleriyle birlikte rol alacak. Hadid yakın zamanda, kendi aile çiftliğinde yetiştirilen lavantayı markanın formülasyonlarına eklemeyi umuyor. Hadid, şirkete finansal olarak da yatırım yaptı, ancak net değeri paylaşmayı reddediyor. ⁠

Bu yeni iş ortaklığı Hadid'in, menajeri Luiz Mattos ve WME ve IMG (Hadid'in ajansı) tarafından yönlendirilen yetenekleri doğası gereği girişimcilik veya öz kaynak içeren ince elenmiş iş fırsatlarıyla bir araya getirmeye odaklanan Endeavor'ın Yetenek Girişimleri ekibiyle yaptığı bir beyin fırtınası toplantısından doğdu.

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CTR790fjcxl/

 

Nike Çalışanlarının Stresten Uzak Durmaları İçin Ne Yapıyor?Nike ve Bumble gibi şirketlerin çalışanların üzerindeki 'stresin etkisini azaltmak' için bir haftalık izin vermesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store