313 Bin Maaşla Dünyayı Gezip Yemek Yiyecek Biri Aranıyor

Dünyayı dolaşacak, vegan yiyecekleri deneyecek ve yılda 50 bin euro (313 bin TL) karşılığında raporlama yapacak biri aranıyor.

1 3 TAT DİREKTÖRÜ

İngiliz gıda şirketi Vibrant Vegan Co'dan hayalleri süsleyen iş ilanı. Firma görevi dünyayı gezerek yeni vegan tatlar keşfetmek olan bir 'Tat direktörü' aradığını ilan etti. Seçilecek adayın konaklama, seyahat ve yemek ücretlerinin şirket tarafından karşılanacağı ve bunlara ek olarak ise 50 bin euro (313 bin TL) maaş alacağı belirtildi. Tat direktörünün görevinin ise dünya çapında dolaşarak yeni vegan tatlar bulmak olduğu açıklandı.

2 3 TÜRKİYE'YE DE GELECEK
TÜRKİYE'YE DE GELECEK

Seçilecek adayın 4 ay boyunca Japonya, Meksika, Çin, Hindistan ve Türkiye gibi ülkelerde dolaşacağı öğrenildi. Adayın aynı zamanda şirket için yeni malzemelerin temini konusunda denizaşırı ortaklıklar kurması gerekeceği için, ağ oluşturma konusunda da başarılı olması gerekecek.

3 3 3 YIL TECRÜBELİ

Başvuracak adayların aynı zamanda gıda sektöründe 3 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olması bekleniyor. Vibrant Vegan Co. şirketinin dünya çapında 18 sürdürülebilir bitki bazlı yemeği bulunuyor. Şirket ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki savaş bölgelerinde açlık çeken çocuklara yardım eden 'Savaş Çocuğu' organizasyonu ile de yakın çalışma içerisinde bulunuyor.

Yorumlar
Kalan Karakter 800
Yılmaz Doğan
Belki Türkiye şartlarında güzel görünebilir ama, sizden maaşın baz alındığı ülkenin şartları ile yazınızı hazırlamanızı beklerdim. Yıllık 50 bin euro maaşa çalışan bulabilir mi, bu pozisyon için sanmam. Böyle bir durumda yıllık maaşın 100 bin ve üzerinde olması gerekmekte.