AVM'de Stand Açarak Para Kazanma Fikirleri

Sabah açılan ve gecenin ilk ışıklarına kadar hareketli olan AVM'lerdeki dükkanların çoğu dolmuş durumda. Fakat dolan bu dükkanlara karşı AVM'lerde artık standlar bulunuyor. Peki AVM'de stand açmak için neler gerekli, kimler AVM'lerde stand açabilir?
AVM'de Stand Açarak Para Kazanma Fikirleri

Alışveriş yapmak isteyenler, her ürünün bir arada bulunduğu AVM'leri tercih ediyor. Bu da, satış yapmak isteyenlerin gözlerini AVM'lere çeviriyor ve alışveriş merkezlerinde tek seçenek mağaza değil. Standlar da oldukça ilgi çekici...

AVM'lerde stand açmak istiyorsanız, öncelikle karar vermeniz gereken bir konu var. Kendi markanızı mı devam ettireceksiniz yoksa olan bir markayla mı bu işe gireceksiniz?

Peki bu soruya yanıt verdikten sonra hangi fikirler AVM standına müşteri çeker?

Çikolata Dükkanları 

AVM'de özellikle son dönemde dikkat çeken standlardan biri çikolata dükkanları. Özellikle tatlı severlerin ve elbette çocukların uğrak noktası olan çikolata standı epey dikkat çekiyor. Bu standda ayrıca çikolatalı meyve satarak da daha çok kişiye hitap edebilirsiniz.

Çiğ Köfte Standı

Çiğ köfteciler ülkemizde gün geçtikte artıyor. Aperatif bir yiyecek olan çiğ köfte neredeyse herkesin damak zevkine göre. Yağlı yemek yemeyi tercih etmeyen kişiler çiğ köfte standınızı ziyaret edebilir.

Hediyelik Eşya

Alışveriş merkezlerine gelen kişilerin tek bir hedefi var. O da alışveriş yapmak. İlgi çekici bir stand açmak istiyorsanız hediyelik eşya standı tam sizler için. Hediyelik eşyalar genellikle alışveriş merkezlerinde bulunmuyor. Siz böylece bu açığı kapatmış olacaksınız.

Kahveciler

Yiyecek ve içecek tüketmeyi seven bir toplumuz. Gıda hiçbir zaman ölmeyecek bir sektör. Gıda sektörünün başında da içecekler geliyor. AVM'lerde alışveriş yapan insanlar yorulduktan sonra dinlenmek, nefes almak istiyor. Bunun için açacağınız kahve ya da çay standı birçok kişide karşılık bulabilir.

Makyaj Ürünleri 

Bunun için bir markayı devam ettirmek sizin yararınıza. Tabii ki kendi markanızı yaratabilirsiniz. Fakat bu epey maliyetli. Bunun için AVM'lerde ihtiyaç duyulan makyaj ürünleri standını markayla anlaşma yaparak açabilirsiniz.

AVM'de Stand Açmak İçin Ne Gerekli?

AVM'de stand açmanız için gerekli olan tek şey birikiminiz ve karar vermeniz. Kirası fazla olsa da aynı zamanda getirisi de epey bir yüksek olan AVM standı için harekete geçmeniz yeterli. Karar verdikten sonra AVM'yi belirlemeniz gerekiyor. İstanbul'u düşünün, her semti birbirinden oldukça farklı. Aynı şekilde AVM'ye gelen insanlar da farklı. Bunun için standınızı açarken o AVM'de işlenebilir olmayı göze alın ve iyi analiz yapın.

Ne Kadar Kazanabilirim?

Belli bir standartı olmasa da AVM'lerde para kazanmak mümkün. Doğru bir girişimcilik örneği olan AVM standında işlettiğiniz sektöre ve alışveriş merkezinin bulunduğu konuma göre kazandığınız para farklılık gösterebilir.

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol