Kylie Jenner'ın Ağzınızı Açık Bırakacak Lüks Arabaları

Kim Kardashian'ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner'in küçük kardeşi olan Kylie Jenner, ağzınızı açık bırakacak lüks araba koleksiyonuna sahip.

Kim Kardashian'ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner'in küçük kardeşi olan Kylie Jenner, ağzınızı açık bırakacak lüks araba koleksiyonuna sahip.

Kylie Jenner, 2007'den beri Keeping Up With The Kardashians'ın bir parçası olarak öne çıktı. Büyürken, her zaman medyanın ilgisi altındaydı. Jenner, sosyal medyadaki varlığını artırdıktan sonra net varlığının değeri 1 milyar dolara yaklaştı. Kylie Skin ve Kylie Cosmetics adlı cilt bakım serisini piyasaya sürdü. Yaklaşık 700 milyon dolarlık net serveti olan Kylie Jenner parasını arabalara harcamayı seviyor. Jenner’ın garajı, İngiliz premium markası Rolls Royce'tan Mercedes tarafından üretilen G-Wagon'lara kadar dünyanın en iyi lüks araçlarıyla dolu.

283 milyon takipçisi ile Instagram'da en çok takip edilen kişilerden biri olan Kylie Jenner, çarpıcı arabalarıyla poz vermeyi ve paylaşımlarda bulunmayı çok seviyor. 5 milyon dolarlık araba koleksiyonuyla, arabalara olan sevgisi hiç bitmiyor. Hadi gelin, Kylie Jenner'ın lüks araba koleksiyonuna göz atalım.

Siyah Rolls -Royce

Kylie Jenner, 2020'de koleksiyonuna pembe bir iç mekanla özelleştirilmiş, siyah bir Rolls-Royce ekledi. Normal bir Rolls Royce'un maliyeti 300.000 doları aştığından, özelleştirilmiş otomobilin daha pahalı olduğu bildiriliyor. Ayrıca kapının altına Stormi'nin Annesi yazısını da ekledi.

 

Lamborghini Urus

Kylie, parlak kırmızı Lamborghini Urus ile poz verirken Stormi ile kendini fotoğrafladı. Urus, üretilen ilk süper spor arazi aracı ve Jenner onu 2020'de satın aldı.

Bugatti Chiron

Bir ayrılıktan sonra alışveriş yapmaktan daha iyi bir şey yoktur herhalde. 2019'da yıldız Travis Scott’tan ayrıldığında Jenner, beyaz bir Bugatti Chiron'a 3 milyon dolar harcadı. Bununla ilgili bir video paylaştı ama sonra kaldırdı.

 
Lamborghini Aventador SV Roadster

Temmuz 2018'de Kylie Jenner, bir Lamborghini Aventador SV Roadster satın aldı ve onu parlak turuncu bir tonla boyamak için doğrudan West Coast Customs'a götürdü. Özelleştirilmiş araba ona 400.000 dolara mal oldu.

 

Mercedes AMG G63

Kylie, Lamborghini ile Mercedes AMG G63'ü aynı turuncu tonda boyadı. Orijinal araba siyaha satın alınırken, ona 150.000 dolara mal oldu. Yeniden boyamak ona ek 10.000 dolara mal oldu. Yıldız, 'gram' için yeniden tasarlanan arabalarla birlikte poz vermeyi çok sevdi.

 
Mercedes G Serisi

Taban fiyatı 130.000 dolarken, ek özellikler ona birkaç yüz dolara daha mal oldu.

 

Bordo Mercedes G Serisi

Bordo Mercedes G serisi, Jenner'ın Instagram hesabında en son 2017 yılında boy göstermişti. Araba, erkek arkadaşı Tyga'dan ayrıldıktan sonra satın alındı. Tan muadili gibi, bu G Wagon'un da 130.000 dolarlık bir taban fiyatı var.

 
Buz Mavisi Rolls-Royce

Kylie Jenner, Aralık 2018'de Rolls Royce Ghost'u satın aldı ve ona hayalindeki araba adını verdi. Özel otomobil, buz mavisi bir dış cepheye ve çatıda pırıltılar bulunan iç mekana sahip. Kapının altına onun adı kazınmış olarak, özelleştirilmiş araba ona temel modelin fiyatı olan 315.000 dolardan fazlaya mal olmuş olmalı.

 
Ferrari 488 Spider


Kylie ve kız kardeşi Kendall, 350.000 dolardan başlayan fiyatlarla Ferrari'leri satın aldı.
 

Araba İstek mi İhtiyaç mı? Özlem Denizmen programının ‘’Harcayabilir miyim?’’ bölümünde 120 bin TL’ye otomobil almak isteyen Sebahattin Bey’e ret mi onay mı verdi?

 

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store