Kampanyalardan Faydalanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Markaların çeşitli zamanlarda ürünlerini satmak ya da kiralamak için kullandığı yöntemlerden birisi de kampanyalar düzenlemektir. Bu kampanyalardan faydalanmak ise tasarruf için önemli, ama hepsinden değil! Dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var.
Kampanyalardan Faydalanırken Nelere Dikkat Etmeli?
En başa dönelim ve istek mi ihtiyaç mı sorusu ile başlayalım.

Bir kampanyadan faydalanıp faydalanmama konusunda ilk olarak o kampanyada sunulan ürün ya da hizmetin, ihtiyaç olup olmadığına karar vermek gerekir...

Sizin ihtiyacınız olan bir saç kurutma makinesinin fiyatı 200 liradan 120 liraya düşmüş. Siz zaten bunu almayı düşünüyordunuz ki şansınıza böyle bir kampanya oldu. Bu koşullarda sizin için bu kampanyadan faydalanmak tasarruflu bir yöntem olur.

Sizin evinizde iyi çalışan iki saç kurutma makinesi varken sırf bunun fiyatı düştü ve güzel görünüyor diye istiyorsanız, durun! Bu kampanya sizin cebiniz için doğru kampanya değil. Satın alma kararınız öncesi bir on saniye bunun istek mi yoksa ihtiyaç mı olduğunu, cezbedici görünen bir kampanya sırasında bile unutmayın.

İkinci olarak ise o kampanyanın size gerçekten maddi bir katkı katıp katmayacağına bakın. Bazı ürünlerin fiyatını önce yukarıya çekip sonra kampanya ile aşağıya indirmiş gibi yapabiliyorlar. Böyle durumlarla karşılaşmamak için biraz araştırma yapın ve karşılaştırmadan satın almayın.

Bu iki kurala dikkat ederseniz, kampanyalar bütçenizin dostudur. Harcamalardan tasarruf ettiğiniz rakamları da birikime ayırın böylece bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.

 Sizin için BKM Express’ten iki kampanya seçtik. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan kampanyalardan yararlanıp, tasarruf edebilirsiniz. 

BiTaksi’de BKM Express ile yapılan ilk yolculuk 1 TL. Kampanyanın detayları için tıklayın.

-  Dr.com.tr'de BKM Express ile tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlere anında 15 TL indirim! Kampanya hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

 

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol