BKM Express’le Alışverişte Geleceğin Teknolojisi Türkiye’de

Teknolojinin hayatı kolaylaştırdığı noktalar her geçen gün daha da artıyor. Görünen o ki teknolojik gelişmeler alışveriş deneyimimizi de değiştirecek. Bunun en yeni örneklerinden birisi de BKM Express tarafından sunulan kasasız alışveriş teknolojisi.
BKM Express’le Alışverişte Geleceğin Teknolojisi Türkiye’de

Dijital cüzdan teknolojisi ile Türkiye’yi tanıştıran BKM Express, alışveriş deneyimini daha rahat kolay ve zevkli hale getirecek yenilikçi projelere imza atmaya devam ediyor. Kasasız alışveriş ile karta ve cüzdana gerek kalmadan, BKM Express uygulaması üzerinden alışveriş yapabileceksiniz.

Yeni Teknolojiyi Deneyin 

Dünyada henüz deneme aşamasında olan kasasız alışverişi ilk deneyimleyenlerden biri olmak isteyenlere bir müjdemiz var. BKM Express, Kanyon AVM ve D&R işbirliğiyle gerçekleşen proje kapsamında 31 Mart’a kadar Kanyon AVM'ye gelen BKM Express kullanıcıları, Kanyon Cam Oda'daki D&R'da kasasız alışveriş yapabiliyor, her 30 TL'lik alışverişlerinde de 10 TL indirim fırsatından yararlanıyor. 

Alışveriş Deneyimi Dijitalleşiyor

Kasa kuyruğunu tarihe karıştıracak olan bu çözümle alışveriş tamamen dijitalleşecek. BKM Express’in çözüm ortağı KPay ile geliştirdiği altyapı sayesinde BKM Express kullanıcıları Cam Oda’daki D&R’dan diledikleri ürünü seçip kasa ve kasiyer olmadan ödeme yapıp, bu yeni teknolojiyi deneyimleyebiliyor.

Peki Kasasız Ödeme Nasıl Yapılıyor?

-           BKM Express kullanıcıları önce seçtikleri ürünün barkodunu KPay POS cihazına okutuyor.

-           Sonra da POS cihazı ekranında oluşan QR kodunu cep telefonlarındaki BKM Express uygulaması ile okutarak ödemelerini kolay bir şekilde tamamlıyorlar.

BKM Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu, bu teknolojiyi çok yakında birçok yerde daha göreceğimizi ve ödeme deneyimini kolaylaştıracak çözümlerin öncüsü olmaya devam edeceklerini belirtti.

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol