Sosyal konut projesinde başvuru sayısı 3,5 milyona yaklaştı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Evim İlk İş Yerim Projesi'ne 3 milyon 466 bin 250 başvuru yapıldığını duyurdu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, milletin İlk Evim İlk İş Yerim Projelerine inancının tam olduğunu belirterek, şu bilgileri verdi:

"Projemize başvuranların sayısı 3,5 milyona yaklaştı. Saat 09.00 itibarıyla başvuru sayısı tam olarak 3 milyon 466 bin 250. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu güveni boşa çıkarmayacağız."

Dijital göçebe vizesini hangi ülkeler veriyor? İşte tüm detaylarıyla son listeSık seyahat eden ve online çalışan dijital göçebeler, WiFi bağlantısı olan her yerden işlerini yapabiliyor. Dünya genelinde sayıları 40 milyona ulaştı. Ülkeler bu kişileri topraklarına çekmek için yarışıyor. Dijital göçebe vizesini hangi ülkeler veriyor? İşte tüm detaylarıyla vize veren 30 ülke:

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store