Motorine indirim, benzine zam var!

Petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerin benzin ve motorin fiyatlarına yansıması devam ediyor. Bunun sonucunda da araç sahipleri de en çok “Akaryakıt fiyatlarında indirim ya da zam var mı?” sorusunun cevabını merak ediyor.

Rusya’nın Ukrayna’ya saldırmasının ardından başlayan savaşla birlikte brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma sürüyor. Bu durum da benzin ve motorin fiyatlarına indirim ya da zam olarak yansıyor.

24 Kasım Perşembe gününden itibaren geçerli olmak üzere motorin grubunda 95 kuruş indirim, benzin grubunda ise 55 kuruş zam uygulanacak.  Fiyat değişiklikleri pompaya yansıyacak. Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına göre;
İstanbul'da motorin litre fiyatı 24.79 TL’den, benzinin litresi ortalama 20.07 TL’den satılıyor.

Otomobil almadan önce dikkat etmeniz gerekenlerSıfır otomobil almak isteyenler, ÖTV matrah güncellemesinin yürürlüğe gireceği 1 Aralık'ı bekliyor. Ancak yeni bir araç için almadan önce yapmanız gereken en iyi şey hazırlıklı olmaktır. İşte bir aracınızı satın alırken dikkat etmeniz gerekenler…

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store