Marketlerden kış indirimi! Hangi market hangi indirimleri yapıyor?

Gıda enflasyonu konusunda suçlanan marketler indirim sezonu başlattı. Hangi market hangi indirimleri yapıyor?

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, 20'ye yakın üründe ay sonuna kadar indirime giderken, Migros 1 Şubat'a kadar bazı gıda ürünlerinde indirim yaptı. İndirim kervanına katılan A-101 ise temizlik ürünlerinde fiyatları yüzde 20 oranında düşürdü. 

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi marketleri Ocak ayının son haftasında birçok üründe indirim yapılacağını duyurdu. Şeker, siyah çay, makarna, ıhlamur, muz, elma, tuvalet kağıdı, çocuk bezi, şampuan, beyaz peynir, süzme çiçek balı, tost peyniri, gövde tavuk, fındık yağı ve ceviz yağı gibi onlarca ürün 31 Ocak'a kadar indirimli fiyatlarıyla satışta olacak.

Migros'ta da ayçiçek yağı, tuvalet kağıdı ve çay fiyatlarını dibe indirirken market ürünleri fiyatlarında indirim yapıldı. Bu indirimlerin 1 Şubat'a kadar geçerli olacağı ifade edildi.

A-101 ise un, marul, nar, beyaz peynir, kakaolu fındık kreması, siyah çay, bulaşık deterjanı, toz deterjan, yumuşatıcı, diş macunu, şampuanda indirime gitti.

Emekliliğe hazır olup olmadığınızı anlamak için 8 soruBirçok kişi emeklilik kararından pişman oluyor ve işlerini özlüyor. Bu nedenle doğru zamanı seçmek çok önemli. Emekliliğe hazır olup olmadığınızı anlamak için sizlere kendinize sormanız gereken 8 soru hazırladık.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store