Kripto paralarda sert hareket!

Kripto para birimlerinde Bitcoin öncülüğünde yukarı yönlü fiyat hareketi görülmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün yüzde 3’ün üzerinde değer kazanarak 44 bin doları aşan Bitcoin bugün yükselişini sürdürüyor.

Son 4 işlem gününde de yükseliş kaydeden Bitcoin kritik bir eşik olan 44 bin dolar seviyesinin üzerine çıktı. Geçtiğimiz gün yüzde 3’ün üzerinde primlenerek 44 bin doları aşan Bitcoin bugün yükselişini sürdürerek 44 bin 398 dolara kadar çıktı. Bitcoin şu dakikalarda 43 bin 999 dolar civarında işlem görüyor.

ETHEREUM’DA GÜÇLÜ YÜKSELİŞ

Bitcoin’in ardından en yüksek hacimli ikinci dijital varlık olan Ethereum da geçtiğimiz gün yüzde 3 oranında değer kazanarak 3 bin 129 dolar seviyesine kadar yükseldi. Ethereum bugün primli seyrini sürdürerek 3 bin 146 dolara çıktı. Ethereum şu dakikalarda yüzde 1 oranında yükselişle 3 bin 125 dolar seviyesinde hareket ediyor.

ETHEREUM YÜZDE 26 PRİMLENDİ

14 Mart tarihinde 2 bin 498 dolar seviyesinden işlem gören Ethereum bugün 3 bin 146 dolara çıkarak 11 gün içerisinde yüzde 26 oranında yükseldi. Bu gelişmeyle birlikte Ethereum 3 bin dolar olan kritik seviyenin üzerine çıkmış oldu.

KRİPTO PARALAR 1.98 TRİLYON DOLARI AŞTI

Bitcoin ve Ethereum öncülüğünde gerçekleşen yükselişin etkisi kripto para piyasasının geneline yansıdı. Kripto paraların toplam sermaye değeri bugün 1.98 trilyon doları aştı. Dijital varlıkların toplam piyasa değeri şu dakikalarda 1.96 trilyon dolar seviyesinden işlem görüyor.

Rusya'dan doğal gazda Bitcoin sürprizi!Hafta başında mevcut sözleşmelere rağmen doğal gaz ödemelerinin ruble ile yapılmasını isteyen Moskova, bu kez 'dost ülkeler'in ödemelerde kripto para kullanabileceğinin sinyalini verdi.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store