KOBİ destekleri sürecek

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, TÜMSİAD Başkanı Doğan ile görüştü. Nebati, "KOBİ'lerimizi ve işletmelerimizi desteklemeye kararlılıkla devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Türkiye Ekonomi Modeli çerçevesinde, üretim odaklı politikalarımızla ülkemizin ekonomik gelişiminde stratejik bir öneme sahip olan KOBİ'lerimizi ve işletmelerimizi desteklemeye kararlılıkla devam edeceğiz." ifadesini kullandı.

Bakan Nebati, Twitter hesabından Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Yaşar Doğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşmesine ilişkin paylaşım yaptı.

İş dünyası ile istişare odaklı gerçekleştirdikleri görüşmeleri sürdürdüklerini bildiren Nebati, "Türkiye Ekonomi Modeli çerçevesinde, üretim odaklı politikalarımızla ülkemizin ekonomik gelişiminde stratejik bir öneme sahip olan KOBİ'lerimizi ve işletmelerimizi desteklemeye kararlılıkla devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Tarihin en yüksek sanat koleksiyonu satışından Khalil Bey hikayesineTarihte ilk ve tek Osmanlı koleksiyon sahibi Khalil Bey'in (Halil Şakir Paşa) renkli yaşamı, özellikle Paris günleri, sanata yoğun ilgisi, müzelerde sergilenen eserleri bir film veya dizi konusu olabilir.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store