Havalar 8 gün daha serin olacak

AKOM, İstanbul'daki serin ve yağışlı havanın 16 Haziran'a kadar etkisini sürdüreceğini duyurdu. Sıcaklıklar 17 Haziran'da mevsim normallerine dönecek.

İstanbul, Balkanlar üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisi altına girdi. Serin havanın 16 Haziran’a kadar sürmesi ve sıcaklıkların Perşembe ve Cuma hariç hafta boyunca 22-25 derece aralığında seyretmesi bekleniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) AKOM’un mevcut meteorolojik uydu ve radar verileri doğrultusunda yaptığı değerlendirmelere göre; serin havayla birlikte İstanbul genelinde yer yer gök gürültülü sağanak yağmur geçişlerinin yaşanacağı tahmin ediliyor. İstanbul’da hava sıcaklıklarının 16 Haziran’a kadar mevsim normalleri civarı ile 1-3 derece altında seyretmesi bekleniyor.

17-22 Haziran tarihleri kapsayan uzun vadeli tahminlere göre de sıcaklıkların mevsim normalleri civarı ile 1-3 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

İşte en çok kazandıran 20 meslek ve stres seviyesiBazı meslekler var ki diğerlerine göre daha yüksek maaş almanızı sağlıyor. CNN bir araştırma yapmış ve yıllık olarak hangi meslek ne kadar kazandırıyor ve stres seviyesi nedir? (Bu işler ABD için ama Türkiye'de de bu meslekler iyi kazandırıyor.)

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store