EPDK'dan elektrik zammı iddialarıyla ilgili açıklama

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), elektriğe zam iddialarıyla ilgili açıklama yaptı. EPDK Başkanı Yılmaz, gündemlerinde herhangi bir tarife değişikliği olmadığı söyledi.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz elektrik fiyatlarına yüzde 30 oranında zam yapılacağı iddialarına ilişkin açıklama yaptı. 

Söz konusu iddianın gerçeği yansıtmadığını belirten Yılmaz, "Kurumumuzun gündeminde elektrikte herhangi bir tarife değişikliği yok. Vatandaşlarımızın böylesi mesnetsiz haberlere itibar etmemesini rica ediyoruz" ifadelerini kullandı.  (AA)

Dar gelirli aileler için tasarruf yöntemleriPlanlı ve tasarruflu yaşamak şart. Ev, çocuk, market masrafları derken, plansız yapılan harcamalar da bunlara eklenince bütçe zorlanıyor. Bunun için ay başından bütçe planlaması yapmak ve harcamalardan tasarruf etmeye çalışmak önemli. Peki orta gelirli bir aile nasıl tasarruf etmeli?

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store