“Bolluk ve Bereket için Yer Aç”

Bolluk ve bereketi yaşamında hissetmek isteyenler için, Türkiye’nin finansal okuryazarlık öncüsü Özlem Denizmen’den yol gösterici bir kitap daha... Türkiye'de "Finansal Okuryazarlık" hareketini başlatarak, yürüttüğü projeler, televizyon programları ve köşe yazıları ile her hafta milyonlarca kişiye bütçe yapmayı ve finansal refahı öğreten Özlem...

Bolluk ve bereketi yaşamında hissetmek isteyenler için, Türkiye’nin finansal okuryazarlık öncüsü Özlem Denizmen’den yol gösterici bir kitap daha...

Türkiye'de "Finansal Okuryazarlık" hareketini başlatarak, yürüttüğü projeler, televizyon programları ve köşe yazıları ile her hafta milyonlarca kişiye bütçe yapmayı ve finansal refahı öğreten Özlem Denizmen’in üçüncü kitabı “Bolluk ve Bereket İçin Yer Aç” Destek Yayınları’ndan çıktı.

Daha önce “Cebinde Mucize Yarat” ve “Kartlarında Mucize Yarat” kitaplarıyla okuyucuyla buluşan Özlem Denizmen, yeni kitabında  bolluk ve bereketin formülünü vererek para ile olan ilişkinin gizli detaylarını açıklığa kavuşturuyor. Her alanda, zamandan, eşyadan, paradan tasarruf yapmanın önemini fark ettiriyor. Paylaşma ile gelen bolluk ve bereketin yollarını gösteren Denizmen, parayı ve tasarrufu analitik bir bakış açısıyla ele alıyor.

“Bolluk ve Bereket İçin Yer Aç”,  okuyucunun parayla kurduğu ilişkiyi sorgularken, kişileri önce kendilerini tanıyarak tüketim alışkanlıklarının nelerden kaynaklandığını bulması için yol gösteriyor. Bolluk ve bereket için önce kişiyi mutlu edecek gerçek değerlerin tanımlanması, ihtiyaçların buna göre belirlenmesi gerektiğini anlatan Denizmen, başkalarının yaşamları ve talepleri ile yapılan harcamalar nedeniyle oluşan “yetmeme” duygusunu da yenmeye yönlendiriyor.

Özlem Denizmen, okuyucuyu paranın fiziksel ve duygusal taraflarıyla buluştururken, zengin olmanın sadece para sahibi olmaya bağlı olmadığını, alışkanlıklar değiştiğinde ve verdiği tasarruf yapılabilecek 175 “pratik” tavsiye ile bereketin kaçınılmaz olduğunu söylüyor.

“Bolluk ve Bereket İçin Yer Aç”, dönüp tekrar tekrar okuyacağınız bir başucu kitabı niteliğinde.
Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store