Benzin fiyatında indirim

Brent petrol fiyatlarındaki düşüş sonrası benzine indirim geldi. Benzine gelen indirim bu gece yarısı pompa fiyatlarına yansıyacak.

Dünya genelinde görülen yükselen enflasyon ve resesyon endişeleri küresel piyasalarda fiyatlanmaya başladı. ABD'nin 10 yıllık tahvil faizi yüzde 2,80 seviyelerine gerilerken ons altın ve borsalarda yüzde 3'e varan düşüşler var. Dolar endeksi ise 106 puanı aşarak 20 yılın zirvesine çıktı. Enerji belirsizliği yaşayan Avrupa'da, Norveç'te gaz endüstri çalışanlarının grevinin de etkisiyle Euro/dolar çaprazı 1,02'li seviyelere indi. Resesyon endişelerin enerjiye olan talebi düşüreceği beklentisiyle petrolde günlük düşüş yüzde 5'i aştı

Benzinin litre fiyatında bu gece yarısından itibaren 96 kuruş indirim yapılacak.  Bu indirimle benzinin litre fiyatı 23.66 TL’den 22.70’TL’ye, Ankara ve İzmir’de 23.78 TL’den 22.82 TL’ye düşecek.

İstanbul'da motorin litre fiyatı da Anadolu Yakası’nda  25.47 TL’den Avrupa Yakası’nda ise  25.43 TL’den satılıyor.

Her girişimcinin izlemesi gereken 10 film İşte girişimcilerin en kısa sürede mutlaka izlemesi gereken tüm zamanların en iyi 10 filmi burada.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store