Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi: THY

Türk Hava Yolları (THY), havacılık değerlendirme kuruluşu Skytrax’ın 100’den fazla ülkeden 14 milyon 320 bin kişiyle yaptığı ankette Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi seçildi.

Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi seçilen THY, "Dünyanın en iyi business class ikram servisi" ve "Güney Avrupa’nın en iyi hava yolu" ödüllerine de layık görüldü. Dünya Havayolları Ödülleri töreni Londra’da yapıldı. Törende ödülü THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat aldı.

‘EN İYİSİNİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Bolat, "Özel hizmet anlayışımızın daha önce de defalarca taltif edildiği bu ortamda yeniden bulunmaktan çok memnunuz. Türk Hava Yolları ailesi olarak bizi bu kıymetli ödüllere layık gören değerli misafirlerimize ve bu değerlendirmeyi somut hale getiren Skytrax ekibine teşekkür ederiz. Bizi rakiplerimizden ayıran ayrıcalıklı hizmet yaklaşımımız ile THY markasını dünyanın en iyisi yapma yolunda sağlam adımlar atmaya devam edeceğiz" dedi.


THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat (sağ önde) ve THY ekibi, tören sonrası ödülle fotoğraf çektirdi.

İKRAM SERVİSİ ÖDÜLÜYLE DE TAÇLANDI

Skytrax CEO’su Edward Plaisted de "THY’yi Dünya Havayolları Ödülleri’ndeki başarıları ve en rekabetçi marketlerden birinde kazandığı Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi ödülü için tebrik ederiz. Ayrıca THY'nin DO&CO iş birliği ile uçak içi ikramlarındaki yüksek standartlarının 'Dünyanın en iyi business class ikram servisi' ödülü ile taçlanmasından memnuniyet duyuyoruz" diye konuştu.

MÜŞTERİ ANKETİYLE BELİRLENDİ

İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Japonca ve Çince sunulan 2021/2022 anketinde 100’den fazla ülke vatandaşının temsil edildiği 14.32 milyon cevap değerlendirilerek, havayolu şirketleri arasında kazananlar, Eylül 2021 ile Ağustos 2022 arasında online müşteri anketi ile belirlendi.

Dünyanın en çok para kazandıran 20 işi Bugünlerde pek çok kariyer seçeneği mevcut ve kendinize bir kariyer yolu seçmek zor olabilir. Hatta bu işlerden bazıları hızla büyüyor ve en yüksek ücretli işler arasına giriyor.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store