Araç sahipleri dikkat! Motorine indirim geldi

Brent petrol fiyatlarında dalgalanma devam ederken, benzin ve motorin fiyatlarında da indirim ve zam haberleriyle sürekli değişkenlik gösteriyor. Son olarak motorine indirim geldi, yeni fiyat salıdan itibaren geçerli olacak.

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte araç sahipleri benzin ve motorin fiyatlarını yakından takip ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda peş peşe uygulanan indirimlerin ardından 3 Aralık'ta motorin fiyatlarına 1 lira 16 kuruş zam gelmişti.

Bu zammın ardından motorin grubuna 69 kuruş indirim geldi. İndirim, salı gününden itibaren geçerli olacak.

Güncel akaryakıt pompa fiyatları şöyle; İstanbul'da motorin litre fiyatı 23.61 TL. Benzinin litresi ise ortalama 20.19 TL.

Harcamalarınızı azaltmanıza yardımcı olacak 5 ipucuFazla harcamamızın birçok nedeni var. Gerçek harcama alışkanlıklarımızın farkında olmadığımız için olabilir. Belki de gelirlerimizi, giderlerimizi, borç ödemelerimizi ve harcamalarımızı yanlış hesaplıyoruz. Bu 5 ipucu harcamalarınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store