Araç kilometre, muayene ve hasar sorgulamada büyük kolaylık

PTT AŞ tarafından hayata geçirilen "Araç Kilometre ve Muayene Sorgulama" ile "Araç Hasar Sorgulama" hizmetlerinden bugüne kadar 7,5 milyon sorgulama yapıldı.

PTT'nin açıklamasına göre, ikinci el araba almak isteyenler PTT tarafından geliştirilen uygulamalar üzerinden sorgulama yapabiliyor. Kullanıcılar, bu hizmetler sayesinde araçla ilgili verilere satın alma sürecinde hızlı ve güvenilir şekilde ulaşabiliyor.

"Araç Kilometre ve Muayene Sorgulama" ile "Araç Hasar Sorgulama"nın yanı sıra "Araç Detay Sorgulama" ve "Araç Değişen Parça Sorgulama" olanağı da sağlayan PTT’nin hizmetlerine oldukça kolay şekilde ulaşılabiliyor. Uygulamalar sayesinde mağduriyetlerin önüne geçilebiliyor.

Kariyerimiz çocuklarımızı nasıl etkiler?Hangi çalışan ebeveyn, çocuğunun futbol maçlarını, gösterilerini kaçırdığı için kendini suçlu hissetmedi? İşyerinde son dakika program değişiklikleri olduğunda küçük çocuğunuzu bir anlamda yaraladığınızdan endişelenmeniz normaldir.

Vatandaşlar, araç kilometre ve muayene sorgulama verilerini 9 lira, araç hasar sorgulama verilerini 21 lira ücret karşılığında öğrenebiliyor.

PttBank müşterileri, internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden, PttBank müşterisi olmayanlar "www.pttavm.com" ve "HGS-Online Bakiye Yükleme" platformları aracılığıyla sorgulama yapabiliyor.

Sıklıkla kullanılan uygulamaların hizmete girdiği tarihten bu yana 7 milyon 500 bini aşkın sorgulama yapıldı.

Zengin insanlar neyi farklı yaparlar? Zengin insanların zihniyetine nasıl sahip olunur? Neyi farklı yaparlar? Sizi zenginliğe götürecek alışkanlıklar geliştirmeye başlamak ister misiniz?

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store