Akaryakıt fiyatlarına 58 kuruş indirim geldi!

Akaryakıt fiyatları son bir haftada beyinci kez değişti. Bugünden itibaren motorinin litresi 58 kuruş düştü. İndirimin ardından motorinin litresi ne kadar oldu?

Petrol fiyatları ve dolar kurundaki değişimlere bağlı olarak akaryakıt fiyatlarındaki hareketlilik devam ediyor. Akaryakıt fiyatları son bir haftada beşinci kez değişti. Gece yarısından itibaren motorinin litresi 58 kuruş düştü.

İndirimin ardından motorinin litresi İstanbul'da 22 lira 50 kuruşa, Ankara'da 22 lira 65 kuruşa, İzmir'de ise 22 lira 71 kuruş oldu.

23 Kasım’da benzine 1 lira 16 kuruş indirim, 24 Kasım'da benzine 55 kuruş zam, motorine 95 kuruş indirim, 25 Kasım tarihinde benzine 45 kuruş indirim, 29 Kasım tarihinde ise motorine 82 kuruş indirim gelmişti.

Harcamalarınız kontrolünüzde mi? İndirim kampanyarının son süret devam ettiği günlerde adeta harcama çılgınlığı yaşanıyor. 'Çok zor kazanıyoruz' diye şikayet eder, ama düşünmeden harcayabiliyoruz. Bu harcama dürtümüzün nedenlerinden birçoğu da o anda nasıl hissettiğimizle alakalıdır.

 

Yorumlar
Kalan Karakter 800

Moneye 7/24 Her An Seninle!

Yaptığın harcama istek miydi yoksa ihtiyaç mıydı? Peki kendine koyduğun “ev” ya da “araba” hedefinde yolun neresindesin? Bu ay ne kadar para harcadın? Sor, Moneye sana söylesin.

Google Play App Store