İyiliğin Artık Bir Haftası Var: BKM Express Bağış Haftası

Bağış yapmak özellikle de ihtiyacı olanlarla paylaşmak dünyanın en güzel hislerinden birisi... Artık dijital bağış ile iyilik yapmak çok daha kolay. Şimdi de BKM Express ile gelenekselleşecek yeni bir hafta doğuyor: BKM Express Bağış Haftası.
İyiliğin Artık Bir Haftası Var: BKM Express Bağış Haftası

Sosyal sorumluluğun toplumun her kesimine yayılması paylaşmanın artmasıyla mümkün. Elimizdekini paylaşmak hem manevi huzurun hem de maddi bereketin önünü açacak bir hareket. Birkaç yıl öncesine kadar bağış yapmak için sivil toplum kuruluşlarını bulmak, onların hesap bilgilerini almak sonrasında bankadan onlara havale, EFT yapmakla uğraşmak gerekiyordu ya da yanımızda nakit taşıyarak o kurumlara bağış yapmaya gidiyorduk. Şimdi ise BKM Express sayesinde çok sayıda vakıf ve derneğe bağış yapılabiliyor. Dijital Bağış kültürü bağış rakamlarını da yükseltti. BKM Express, dijital bağış özelliğiyle Kasım 2018 sonu itibariyle 6,1 milyon TL bağış yapılmasına aracılık etti. 

İyiliğin Haftası

Gelelim başlıkta bahsettiğimiz bu iyilik dolu haftaya. Bağış Haftası’nda BKM Express kullanıcıları 26 farklı sivil toplum kuruluşuna BKM Express web sitesinden QR kod ve ödeme linki aracılığıyla ya da BKM Express mobil uygulaması üzerinden bağış yapabiliyor. 30 Aralık’a kadar, kullanıcıların yaptığı her bağış tutarı kadar BKM tarafından da üst limiti 10 TL olmak üzere ek bağış yapılıyor. 

Yeni yıla paylaşmanın mutluluğuyla girmek için siz de BKM Express Bağış Haftası’nda bağış yapın, iyiliğin yayılmasına destek olun.

BKM Express'le nasıl bağış yapılır?

 

 

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol