Bağış Yapmanın En Kolay ve En Güvenilir Yöntemi

Bağış yapmak, ihtiyacı olanlarla paylaşmak, dünyanın en güzel duygularından biri. Fakat bu duyguyu tatmak isteyen pek çok kimse nasıl bir yol izlemesi gerektiğini bilmiyor. Oysa bağış yapmak artık BKM Express ile çok kolay.
Bağış Yapmanın En Kolay ve En Güvenilir Yöntemi

Paylaşmak bereketlendirir. Özellikle böyle günlerde bağış yapmak hem ruhen huzura kavuşturur hem de karşı tarafın ihtiyaçlarına ulaşmasını sağlar. Öyle varınızı yoğunuzu bir hayır kurumuna bağışlamanıza da gerek yok. Mühim olan birçok kişinin küçük iyiliklerinin birleşmesi ve büyük bir etki yaratması. Yani bir hayırsever ile başlayan 5-10 liralık bağış kampanyaları, onlarca kişinin yardımıyla çok daha iyi noktalara geliyor. Bu sebeple miktardan bağımsız olarak yardıma odaklanmalısınız.

Hayırseverlik Tek Taraflı Değil

Yaptığınız bağışlarla başkalarına ve dünyaya yardımda bulunduğunuz gibi kendi iç huzurunuzu da sağlamış oluyorsunuz.

4500 kişi üzerinde yapılan bir araştırmaya göre; hayırseverlik yapan katılımcıların %68’i kendilerini psikolojik olarak daha sağlıklı hissetmeye başlamış. Katılımcılardan %89’u ise iyilik yapmanın kendilerini mutlu ettiğini söylemiş. Bunlara ek olarak da katılımcıların %73’ü hayırseverliğin hayatlarındaki stresi azalttığını belirtmiş. 

Uzun lafın kısası, araştırmalar da gösteriyor ki; bağış yapan kişi hem karşı tarafın hayatını değiştiriyor hem bir iyilik hareketi başlatıyor hem de kendisi mutluluğu yakalıyor. 

Peki Kolayca Bağış Nasıl Yapılır?

Bağış yapmak eskiden uzun zaman alırdı ve zordu. Bağış toplayan kurumu bul, kuruma ait hesaplara ulaş ve bunları kontrol et sonra da kendi hesaplarından oraya para gönder... Tüm bu süreçler yardımseverleri yorucu bir maratonla baş başa bırakıyordu.

BKM Express ile işler kolaylaştı...

BKM Express, bağış işlemlerini kolaylaştıran bir yeniliğe imza attı:

Dilediğiniz Sivil Toplum Örgütlerine telefondan tek tıkla ulaşabilmenizi sağladı... BKM Express uygulamasını indirin, bağış yapacağınız STK’yı seçtikten sonra dilediğiniz tutarı girin ve bağış gerçekleşsin. Hepsi bu kadar. İyiliğe giden yol bu kadar kısa.

Türkiye’nin dijital cüzdanı BKM Express, sunduğu teknoloji altyapısıyla STK’lara kolay bir şekilde bağış toplanmasını sağlıyor. BKM Express aracılığıyla 250'nin üzerinde Sivil Toplum Kuruluşu'na 228.000 bağış işleminde toplam 4.300.000 Lira bağış yapıldı.  

Siz de BKM Express dijital cüzdan uygulamasını indirip, kolayca bağış yapmak için üye olun. Uygulamayı indirmek için tıklayın...

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol