Sanal Ofisin İşinizi Hızlandıracak 5 Faydası

Girişimci olup kendi işini yapmak herkesin hayalini süsleyen cazip bir fikir. Elbette zor yanları da var. Bugün sizlere bu hedefinize ulaşmada işinizi oldukça kolaylaştıracak bir seçenekten bahsedeceğiz: Sanal Ofis.
Sanal Ofisin İşinizi Hızlandıracak 5 Faydası

Girişimcilik insanların hayatını etkileyen ve bazen uzun vakitlerini alan bir yolculuk...  Girişimciler önce iş fikrini buluyorlar, sonra pazar araştırmaları yapıyorlar ve doğru zamanlamayla piyasaya çıkmak istiyorlar. Bunları yaparken de fatura adresi olarak gösterebilecekleri, aramaları karşılayabilecekleri bir adrese ihtiyaç duyuyorlar. Bazen bu adresi bulmak ve ofisi açmak için hem para hem de zaman harcıyorlar. Bazen de hazır ofisler ve  ortak ofisler gibi seçenekleri değerlendirip daha kolay bir şekilde ofis ihtiyaçlarını çözüyorlar.  Şimdilerde ise daha popüler bir seçenek var. Teknolojinin, internetin ve sosyal medyanın böylesine hızlı bir şekilde büyüdüğü bir dönemde fiziki yere ihtiyaç duymayanlara özel hizmet sunan sanal ofisler. 

 Peki sanal ofisin avantajları nedir?

 1-   Düşük maliyet ve prestijli iş adresi

Bir ofisi kiralamak için harcadığınız zamanı düşünelim, onu bulana kadar harcadığınız zamanda belki de daha çok müşteriye ulaşacaktınız. Harcanan zamanla da kalmıyor, ofisi kiralama parası, emlakçıya verilen komisyon, ofise harcanan dekorasyon malzemeleri ve işçiliği parası... Bütçe bir anda yükseldi. Oysa siz belki de o ofise çok nadir olarak uğrayacaksınız ama çoktan sizi bağlayan bir sözleşmeye imza attınız bile... Bu senaryodan kurtulmak çok basit. Yasal adres olarak Sanal Ofis tutuyorsunuz, 200 liradan başlayan fiyatlarla bir adresiniz oluyor, hem de bu adres merkezi lokasyonlarda olduğu için bilinirliğiniz artıyor.

2-   Telefon, kargo işleriyle uğraşmak yok

Bir ofis telefonunun başında sabahtan akşama kadar arama beklemenize gerek yok. Sanal Ofis’te siz işinizi yaparken sizin adınıza telefon karşılanıyor ve sonrasında size aktarılıyor. Aynı şekilde kargo, posta gibi gönderileriniz için de bu sanal ofis adresini verebiliyorsunuz. Misafirleriniz de resepsiyonda sizin adınıza karşılanıyor.

 3-   Dilediğiniz yerden çalışın

Ofisiniz belli, telefonların geleceği numara belli. Siz istediğiniz yerden çalışmanın keyfini çıkarın. Sanal ofisler belli limitler dahilinde çalışma masası ve toplantı odası kullanımını ücretsiz de sunuyor. Wi-fi, klima, çay, kahve, atıştırmalıklar gibi ücretsiz hizmetlerden de

 4-   İhtiyacı olanlar için ek seçenekler

Sanal ofis tuttunuz fakat sonrasında bir ihtiyaç doğdu. Örneğin 1 haftalığına toplantı salonunda görüşmeler yapmanız gerekiyor. Böyle bir durumda kullandığınız kadar ödeyebildiğiniz seçenekler mevcut.

 5-   Yeni isimlerle tanışmak

İş dünyasında en önemli unsurlardan birisi de network, yani çevreniz. Bu çevrenizi girişimciler, iş adamları gibi insanlarla doldurursanız onlarla iş yapma şansınız da artar. Bu sebeple sanal ofisi seçeceğiniz kurumun büyük olmasına ve girişimlerin katılabileceği etkinlikler yapmasına, tanışma ortamları sunmasına da dikkat edin.

Eofis 2010 yılından beri İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Gaziantep, Konya ve Bursa şehirlerinde sanal ofis ve hazır ofis hizmeti veriyor. Ve yukarıda saydığımız avantajları müşterileri ile paylaşıyor.

İşiniz için hızlı ve uygun fiyatlı bir model arıyorsanız, eOfis adresinden sanal ofis seçeneklerini değerlendirerek iş dünyasına sağlam bir adımla başlayabilirsiniz.

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol