Bebeğiniz İçin Avantajlı Alışveriş Yapmanın Yolları

Bebekle birlikte insanın dünyası değişiyor. Bununla birlikte birçok alışkanlığımız da değişiyor; uyku saatleri, yemek saatleri ve tabii ki alışveriş listeleri… Peki bu alışverişi nasıl avantajlı bir şekilde yapabiliriz?
Bebeğiniz İçin Avantajlı Alışveriş Yapmanın Yolları

İnsan hayatının önemli anlarından biri gerçekleşti ve artık hayatınızda yeni biri ya da birileri var. Her şeyin en güzelini küçük yavrunuz için satın almak istiyorsunuz, fakat bütçe dediğimiz bir gerçek de var. Cebinizdeki parayı onun yalnız bugünü için değil geleceği için de ayırmalısınız.

Alışveriş yaparken bu önerileri dinlerseniz hem tasarruflu olup hem de tüm ihtiyaçlarını satın alabilirsiniz.

1- Sizin için değil bebek için 

Bazı aileler ne yazık ki bebek için alınacak ürünlerde işlevsellikten çok markaya önem verebiliyor. Bebek henüz bunları anlayacak kapasitede değil, onun için sağlıklı ve kaliteli ürünler, en önemlisi de işlevsellik yeterli. Siz siz olun sağlık ve kalite konusunda ürünlerden emin olduktan sonra markalara takılmayın.  

2- Bunu da al, şunu da al dediler

İnternet siteleri ve çevremizdeki insanlar bebek doğduğu andan itibaren birçok öneride bulunuyor. Fakat her bebek farklı ve sizin bebeğinizin belki de o aldığınız ürünlere hiç ihtiyacı olmayacak. Bu nedenle bazı temel ürünlerin dışında kalanları, ihtiyaç halinde alın. 

3- Alışveriş listesi yapın ve karşılaştırın

Bu maddeyi özellikle burada yazıyoruz, çünkü alışveriş listesi ve karşılaştırmayı bir alışkanlık haline getirmelisiniz. Bebek için yapılan alışverişlerde de tasarruflu olmak için bu durum geçerli.

4- Kampanyalardan faydalanın 

Bir alışveriş listesi yaptıysanız acil olan ihtiyaçları satın aldıktan sonra diğer ürünler için kampanyaları takip edin. Güzel kampanyaları takip etmeye alışkınsanız BKM Express’in sitesine göz atmayı da unutmayın. 30 Nisan’a kadar BKM Express’le bebebien.com’dan yapacağınız alışverişlerde anında %15 indirim kazanın. https://bkmexpress.com.tr/kampanya/bebevien2019/ 

Bonus: BKM Express ve ebebek iş birliğiyle mağazada cep telefonuyla ödeme dönemi başladı!

BKM Express’le ebeveynler kasada, kucaklarında çocukları varken bile sadece cep telefonlarını kullanarak kolayca ödeme yapabiliyor. BKM Express uygulaması kullanan ebebek müşterileri, BKM Express uygulamasındaki Kasa Ödemesi menüsünden alışverişe özel olarak üretilen kodu kasiyere ileterek ödemelerini tamamlıyor. Böylece ebebek müşterileri BKM Express uygulaması sayesinde alışveriş işlemlerini cüzdan ve kart taşımaksızın kolay ve hızlı bir şekilde bitiriyor.

Yorumlar Üye girişi
1000
*
*
*
* Mesajınızın sorumluluğu size aittir
Benzer Haberler
listelemeye devam et
Üye Ol