Borç stresini nasıl yönetebilirsiniz? Borç stresini yönetmenin birçok yolu var. İşte stresi azaltmak ve para durumunuzun kontrolünü yeniden kazanmak için bazı adımlar.
Borcumu ödeyebilmem için yol gösterir misiniz? Özlem Denizmen, Posta Gazetesi'ndeki köşesinde sizlerden gelen soruları yanıtladı.
Özlem Denizmen'den borç reçetesi! Özlem Denizmen, kedi ve kredi kartı borçlarını düzenli ödeyemeyip adeta borç sarmalına giren Şeyma Hanım ve eşine hangi finansal önerilerde...
İşte sizi borçlarınızdan kurtaracak adımlar Borçlarınızla yüzleşerek bu adımları takip ederseniz, onlardan daha hızlı ve daha kolay kurtulabilirsiniz.
Borç sorununa ne kadar yakınsınız? Soruları cevaplayın ve görün Ev kredisi, araba kredisi, ihtiyaç kredisi, kredi kartı, eş dost borcu... Bütün dünya borç kullanıyor... Ancak borcun sorun haline gelmemesi için...
Özlem Denizmen borç kapatma formülü verdi! Özlem Denizmen, eskiden oluşan borçları sebebiyle kredi alamayan Necdet Bey'e borç kapatmanın formülünü verdi!
Özlem Denizmen yanıt verdi: Geldiği gibi gidiyor Para konularında disiplinsiz davrandığını söyleyen Nida Hanım'ın sorusunu Özlem Denizmen Posta Gazetesi köşesinde yanıtladı.
'Ailem bilmiyor! Borcumu nasıl yapılandırabilirim?' 150 bin liralık borcunu ailesinden gizleyen İsmet Bey sordu, Özlem Denizmen cevap verdi...
Özlem Denizmen yanıtladı: Borçlardan kurtulmak istiyorum Ne kazandığımız kadar, olanı doğru yönetmek de çok önemli. Derin nefes alıyoruz ve başlıyoruz. ÇÜNKÜ HER BORÇ ÖDENİR.
Tüketici kredimi geç ödedim sorun olur mu? Özlem Denizmen, tüketici kredisi taksitini geç ödeyen olan Gül'ün sorusunu yanıtladı.
Büyük borçlar nasıl ödenir? Bazen harcamalarınızı kısmak borçlarınızın üstesinden gelmenize yeterli olurken bazen ne yaparsak yapalım borçları kapatamıyor olabiliriz....
Nişanlımın 50 bin TL borcu var? Özlem Denizmen'den, nişanlısının borçları yüzünden düğünü ertelemeyi düşünen Esra'ya, nişanlılıkta para yönetimi tavsiyeleri!
YAZARLAR Tümü
Borsa mı kredi kapatma mı?
Cevaplayan: Moneye Para Uzmanı Yıldız
Aracı kurumdaki para sigortalanır mı?
Cevaplayan: Moneye Para Uzmanı Bilge
300 bin TL borcum var!
Cevaplayan: Moneye Para Uzmanı Bilge
Para biriktirmek istiyorum
Cevaplayan: Moneye Para Uzmanı Bilge
İcrada zaman aşımı var mı?
Cevaplayan: Moneye Para Uzmanı Bilge
Soru Sor